Стажер/ка у юридичний відділ

Тривалість проекту:

-

Дедлайн подачі:

22 Червня, 2020

Юридичний відділ Трансперенсі Інтернешнл Україна пропонує стажування для молоді, яка хоче покращити свої навички та здобути досвід в антикорупційній сфері.

Ціль стажування: допомога в реалізації задач організації в межах юридичного відділу.

Задачі, які буде виконувати стажер/ка:
– підготовка інформаційних та аналітичних довідок;
– моніторинг судових засідань та робота з Єдиним державним реєстром судових рішень;
– розшифровування інтерв’ю в рамках досліджень, які проводить юридичний відділ;
– робота зі зверненнями громадян та антикорупційними інструкціями;
– підготовка запитів на публічну інформація та обробка відповідей.

Ми очікуємо, що стажер/ка має:
– неповну/повну юридичну освіту;
– відмінні письмові та усні комунікаційні навички;
– вмотивований(на) сприяти вдосконаленню роботи органів антикорупційної інфраструктури;
– повністю розділяє цінності ТІ Україна.

Який досвід може отримати стажер/ка?
Ти зможеш пірнути у цікавий світ юридичних пригод та захопливої роботи антикорупційної системи України, долучитися до юридичного аналізу гучних та соціально важливих тем, приймеш участь в якості слухача у судових засіданнях та багато іншого.

Якщо ти впізнав себе в описі оголошення, хочеш покращити свої навички та здобути досвід в антикорупційній сфері на волонтерських засадах, тоді сміливо направляй нам своє резюме та мотиваційний лист.

Дедлайн подачі резюме: 22 червня 2020 року

Щоб долучитися до діяльності ТІ Україна, будь ласка, надішліть своє CV та короткий мотиваційний лист на адресу: [email protected] з темою повідомлення «Стажування у юридичному відділі».

Довідка

Трансперенсі Інтернешнл Україна – акредитований представник глобального руху Transparency International, що комплексно підходить до розробки й впровадження змін задля зниження рівня корупції.
ТІ Україна адмініструвала та передала державі системи Prozorro, ProZorro.Продажі та eHealth. Також наш інноваційно-експертний центр впровадив Рейтинг прозорості міст і розбудовує спільноту DOZORRO для контролю за публічними закупівлями. Дізнатися більше про діяльність організації можна на сайті www.ti-ukraine.org

* При подачі документів на цю позицію ви даєте згоду Трансперенсі Інтернешнл Україна на обробку та збереження ваших персональних даних.