Стажерка/стажер у комунікаційний відділ

Дедлайн подачі:

13 Липня, 2023

Ми шукаємо стажерку/стажера у комунікаційний відділ. Якщо ви хочете покращити свої комунікаційні навички та здобути досвід в антикорупційній сфері — подавайтеся!

Ви будете працювати з однією чи кількома темами наших напрямків роботи — юридичні новини та інструкції, місцева влада, закупівлі, приватизація тощо. Водночас ви зможете спробувати різні комунікаційні формати — від сторіз до ґрунтовних тематичних статей.

Який досвід отримує стажерка/стажер: зможе підтягнути свої навички в написанні текстів і дізнається про лайфхаки роботи із соцмережами. І, звісно, матиме можливість доєднатися до боротьби з корупцією.

Ми пропонуємо роботу в комунікаційній команді, де вітається ініціативність та проактивність. На цій посаді ви дізнаєтесь про особливості роботи громадської сфери, а також власноруч створюватимете комунікаційні матеріали для різних аудиторій.

Чим ви будете займатись:

– копірайтинг;

– робота із соцмережами;

– участь у написанні матеріалів/блогів/релізів;

– розшифрування інтерв’ю;

– робота з візуалізаціями (опціонально).

Ми очікуємо, що стажерка/стажер:

– має активну громадянську позицію та повністю розділяє цінності ТІ Ukraine;

– грамотно пише;

– знає, як працювати із соцмережами;

– відповідальний/а й проактивний/а;

– креативний/а та має власний погляд на звичні речі;

– має почуття гумору і гостре відчуття справедливості.

Перевагу у відборі отримають ті, хто знаються в антикорупційному порядку денному та реформі децентралізації.

По завершенню стажування є можливість працевлаштування в організації — у тому випадку, якщо ви гарно себе покажете як працівник, а в команді на час завершення стажування будуть вакансії, що відповідатимуть вашим навичкам.

Дедлайн подачі резюме: 13 липня 2023 р.

Щоб долучитися до діяльності ТІ Ukraine, будь ласка, надішліть своє CV та короткий мотиваційний лист на адресу: [email protected] з темою повідомлення «Стажування у комунікаційному відділі».

 

Довідка

Transparency International Ukraine – акредитований представник глобального руху Transparency International, який з 2012 року допомагає Україні ставати сильнішою. Організація комплексно підходить до розробки та впровадження змін задля зниження рівня корупції в окремих сферах.

ТІ Ukraine допомогла створити та згодом передала державі системи ProzorroProzorro.ПродажіeHealth та Prozvit. Також команда впровадила Рейтинги прозорості та підзвітності міст, розбудувала спільноту DOZORRO для контролю за публічними закупівлями та співзаснувала коаліцію RISE UA, що захищає доброчесність і ефективність у відбудові.

* При подачі документів на цю позицію Ви даєте згоду Трансперенсі Інтернешнл Україна на обробку та збереження ваших персональних даних.