Стажерка/стажер у юридичний відділ

Дедлайн подачі:

12 Липня, 2023

Ми шукаємо Стажера на громадських засадах в юридичний відділ Transparency International Ukraine. Якщо ви поділяєте наші цінності та маєте бажання робити Україну сильнішою через зниження рівня корупції — ця можливість саме для вас!

Юридичний відділ Transparency International Ukraine надає комплексну експертну підтримку в реалізації проєктів організації, напрацьовує рекомендації, здійснює адвокацію та моніторинг роботи антикорупційної інфраструктури України. Зокрема, в цьому контексті команда працює з різними державними органами в сфері антикорупції, публічних закупівель та органами місцевого самоврядування.

Чим ви будете займатись:

  • юридичним аналізом чинного законодавства та моніторингом законодавчих ініціатив;
  • моніторингом судових засідань, аналізом судових рішень та моніторингом ЄДРСР;
  • роботою над антикорупційними проєктами організації;
  • виконанням доручень керівника в межах юридичного відділу.

Які навички вам необхідні для цієї роботи:

  • неповна/повна юридична освіта;
  • відмінні письмові та усні комунікаційні навички;
  • вмотивованість сприяти вдосконаленню роботи органів антикорупційної інфраструктури.

Сміливо подавайтеся, якщо маєте:

  • проактивну громадянську позицію та поділяєте цінності організації;
  • маєте релевантну освіту;
  • зацікавленість в темі антикорупційної інфраструктури.

Ми пропонуємо можливість навчання та практики у роботі з експертами юридичного відділу, занурення в тему роботи антикорупційної інфраструктури, роботу з цікавим і корисним темами та крутою open-minded командою. А також — можливість стажування онлайн та офлайн, офіс на Львівській площі (з безпечним укриттям та всім необхідним для ефективної роботи).

Додатково:

– команда юридичного відділу — частина Transparency International Ukraine. TI Ukraine — представництво міжнародної організації Transparency International. Організація комплексно підходить до розробки та впровадження змін задля зниження рівня корупції в Україні;

– команда юридичного відділу здійснює підтримку реалізації всіх проєктів організації і складається з юридичних радників та заступниці виконавчого директора з юридичних питань.

Якщо вирішите приєднатися, то на вас очікує:

телефонна розмова з нашою HR > тестове завдання > співбесіда з юридичною/юридичним радницею/радником та заступницею виконавчого директора з юридичних питань > пропозиція стажування, якщо ми підходимо один одному Стажування в організації може тривати  від 3 місяців 6 місяців. За запитом стажера,  надаємо рекомендації за результатами стажування.

Дедлайн подачі заявок на стажування: 12 липня 2023 року.

Щоб взяти участь в конкурсі, будь ласка, надішли своє CV та мотиваційний лист на адресу [email protected] з темою повідомлення “Стажер в юридичний відділ”.

 

 Довідка

Transparency International Ukraine — акредитований представник глобального руху Transparency International, який з 2012 року допомагає Україні ставати сильнішою. Організація комплексно підходить до розробки та впровадження змін задля зниження рівня корупції в окремих сферах.

ТІ Україна допомогла створити та згодом передала державі системи Prozorro, Prozorro.Продажі,eHealth та Prozvit. Також команда впровадила Рейтинги прозорості та підзвітності міст, розбудувала спільноту DOZORRO для контролю за публічними закупівлями та співзаснувала коаліцію RISE UA, що захищає доброчесність і ефективність у відбудові.

 * При подачі документів на цю позицію Ви даєте згоду Трансперенсі Інтернешнл Україна на обробку та збереження ваших персональних даних.