Стажерка/стажер у юридичний відділ

Тривалість проекту:

Дедлайн подачі:

13 Серпня, 2021

Юридичний відділ Трансперенсі Інтернешнл Україна пропонує стажування для молоді, яка хоче покращити свої навички та здобути досвід в антикорупційній сфері.

Ціль стажування: допомога в реалізації задач організації в межах юридичного відділу.

 

Функціональні обов’язки:

– юридичний аналіз чинного законодавства та моніторинг законодавчих ініціатив 

– моніторинг судових засідань;

– моніторинг ЄДРСР;

– аналіз судових рішень та виконання доручень керівника в межах юридичного відділу.

 

Ми очікуємо, що стажерка/стажер має:

– неповну/повну юридичну освіту;

– відмінні письмові та усні комунікаційні навички;

– вмотивований(на) сприяти вдосконаленню роботи органів антикорупційної інфраструктури;

– повністю розділяє цінності ТІ Україна.

 

Який досвід може отримати стажерка/стажер?

Ти зможеш пірнути у цікавий світ юридичних пригод та захопливої роботи антикорупційної системи України, долучитися до юридичного аналізу гучних та соціально важливих тем, приймеш участь в якості слухача у судових засіданнях та багато іншого.

Якщо ти впізнав себе в описі оголошення, хочеш покращити свої навички та здобути досвід в антикорупційній сфері на волонтерських засадах, тоді сміливо направляй нам своє резюме та мотиваційний лист.

Дедлайн подачі резюме: 13 серпня 2021 року

Щоб долучитися до діяльності ТІ Україна, будь ласка, надішліть своє CV та короткий мотиваційний лист на адресу: [email protected] з темою повідомлення «Стажування у юридичному відділі».

 

Довідка

Трансперенсі Інтернешнл Україна – акредитований представник глобального руху Transparency International, що комплексно підходить до розробки й впровадження змін задля зниження рівня корупції.

ТІ Україна адмініструвала та передала державі системи Prozorro, ProZorro.Продажі та eHealth. Також наш інноваційно-експертний центр впровадив Рейтинг прозорості міст і розбудовує спільноту DOZORRO для контролю за публічними закупівлями. Дізнатися більше про діяльність організації можна на сайті www.ti-ukraine.org

* При подачі документів на цю позицію ви даєте згоду Трансперенсі Інтернешнл Україна на обробку та збереження ваших персональних даних.