Українське представництво міжнародної антикорупційної організації Тransparency International запрошує представників міськрад на Майстер-клас “ Кейс Львова: відкриті дані, діалог з громадою, залучення інвестицій”.
 
На заході разом з учасникам поговоримо про те, чому Львову вдалося опинитися у ТОП більшості українських рейтингів міст та що саме робить його таким успішним та унікальним, а саме: поговоримо про відкриті дані та для чого вони потрібні муніципалітету,  що таке громадське партнерство і чому це важливо для міста. Також дізнаємось про  Інструменти інвестиційної промоції міста та як залучити кошти до бюджету. На завершення зупинимось на питаннях адміністративних послуг та важливості Гарячої лінії міста. Про все це і більше від прогресивних представників міськради міста Лева.
 
Захід відбудеться у Львові 22 листопада, пл. Ринок,1 (Львівська міська рада). Реєстрація з 10.00. Для участі в заході обов’язка реєстрація https://goo.gl/forms/fEZhtaHn5x2rxW6F3. Дедлайн реєстрації – 20 листопада. Учасникам забезпечується харчування, роздаткові матеріали на час проведення заходу. Звертаємо вашу увагу, що вартість проїзду на захід не відшкодовується.
 
Експертами заходу будуть  Олена Гунько, керівник сектору відкритих даних, Міський центр ІТ, Орест Файфурка, керівник відділу громадського партнерства, Роман Старецький, в.о. начальника управління інвестицій та проектів.
 
 
Захід організований програмою Прозорі міста/Transparent cities у рамках проекту «Розбудова прозорості в містах України», що здійснюється за підтримки Фонду демократії ООН.
 
Програма заходу у доданому файлі
 
Контактна особа:
Аліна Кобенко,
менеджер з комунікацій проекту «Розбудова прозорості в містах України»
м.т. +38 0930648865,
e-mail: [email protected]

Програма