Transparency International Ukraine в рамках програми Transparent Cities/Прозорі міста розробили Рейтинг прозорості інвестиційного сектору 100 найбільших міст України, метою якого є підвищення рівня антикорупційної практики та прозорості на рівні міста в інвестиційній сфері.

Запрошуємо Вас взяти участь у презентації результатів вимірювання прозорості інвестиційного сектору 100 найбільших міст України, що відбудеться 17 жовтня 2018 р. о 13.00 у місті Львів за адресою Центр Шептицького, Вул. Стрийська 29, Аудиторія 303.

На заході буде детально проаналізовано ситуацію з прозорістю інвестиційного сектору міста Львів. Також ви дізнаєтесь яке ж місто зайняло перше місце у Рейтингу прозорості інвестиційного сектору 100 найбільших міст України та які міста опинилися серед аутсайдерів, які перспективи відкриває для міста високі позиції в рейтингу та чому підвищення прозорості в інвестиційній сфері може не тільки допомогти привабити бізнес в міста України, а й подолати корупцію.

Захід організовано спільно з Львівським регуляторним хабом при Школі Управління Українського Католицького Університету.

Спікерами заходу виступлять:

  1. Катерина Цибенко, керівниця програми Transparent cities/Прозорі міста, яку впроваджує Transparency International Ukraine
  2. Анатолій Котов, координатор проекту “Від прозорості в інвестиційному секторі до подолання корупційних ризиків”.
  3. Москаленко Андрій, заступник міського голови з питань розвитку

 

Реєстрація обов’язкова за посиланням: https://goo.gl/forms/7VJJ0QpWssa9RwJS2

Контактні особи:

Анатолій Котов, Координатор проекту, ел.адреса [email protected], м.т. 0973984638

 

 

Щиро сподіваємось побачити Вас серед гостей нашого заходу!