Наша мрія: УКРАЇНА ВІЛЬНА ВІД КОРУПЦІЇ

Дізнатися більше
Наші успіхи

Успіх

ми відкриті, підзвітні та чесні в своїй діяльності.

Наші потреби
Вищий антикорупційний суд
Громадський моніторинг процесу відбору суддів на посади (3000 грн/кандидат)

Зараз обираються судді, котрі виноситимуть вироки по справах топ-корупціонерів, які розслідує Національне антикорупційне бюро України. Для того, щоб обрати найбільш чесних і компетентних суддів, команда ТІ Україна провела аналіз кандидатів суддів на посади, стежить за кожним етапом відбору та поширює важливу інформацію серед громадськості й міжнародної спільноти. Для цього нам необхідно, оплачувати роботу аналітиків, адвокаційників та комунікаційників.

Підтримати
DoZorro
Аналіз публічних закупівель у системі Prozorro (180 грн/ 1 закупівля)

ТІ Україна має партнерів у різних регіонах України, які кожного дня перевіряють наскільки чесно та конкурентно відбуваються закупівлі в їх містах. Кошти, які витрачаються на публічні закупівлі, належать вам – тим, хто платить податки. Щоб ці кошти використовувались якомога ефективніше і потрібний такий моніторинг та оскарження недоброчесних закупівель.

Підтримати
Transparent Cities – Прозорі Міста
Розробка та проведення антикорупційних курсів для школярів (10 000 грн/ курс для 1 класу)

Ми розуміємо, що майбутнє нашої країни – це ті, хто сьогодні діти. Хабарі та інші види корупції стали звичними для багатьох і не вважаються чимось неправильним. Разом із партнерами ми розробляємо антикорупційний курс, в рамках якого в інтерактивній та наочній формі зможемо показати дітям із шкіл Києва та регіонів що таке корупція, що робити коли з нею стикаєшся та іншe.

Підтримати

АНАСТАСІЯ КОЗЛОВЦЕВА

Фандрейзер / Керівник департаменту міжнародних зв'язків

Наша цінність вимірюється людьми які стоять за нашими спинами! Не так важливо скільки коштів було надіслано, головне, що в нас є підтримка і ми відчуваємо це. Ми знаємо, що люди з правильними цінностями, які готові докладати зусиль можуть побудувати процвітаючу країну, без корупції. І ми командою ТІ Україна робимо це через реальні ініціативи, підтримати які можете і ви!