Наша мрія: УКРАЇНА ВІЛЬНА ВІД КОРУПЦІЇ

Дізнатися більше
Наші успіхи

Закон про Вищий антикорупційний суд

Верховна Рада ухвалила закони для запуску Антикорупційного суду. 342 кандидати подалися до ВАС. Проведено громадський моніторинг 100 кандидатів, підготовлено список негідних Антикорсуду.

32 міста покращили показники прозорості

Протягом 2018-го завдяки співпраці Програми "Transparent Cities/Прозорі міста", активістів і міських рад значно зріс середній показник прозорості серед міст України.

Алгоритми штучного інтелекту

На порталі DOZORRO запровадили інноваційні інструменти для посилення моніторингу закупівель — алгоритми штучного інтелекту та автоматизовані ризик-індикатори.

Пілотний проект комерційних торгів

ProZorro.Продажі запустили пілотний проект комерційних торгів, який дозволив приватним фірмам виставляти на аукціони свої активи.

Моніторинг закупівель за ризик-індикаторами

Державна аудиторська служба України розпочала моніторинг закупівель в ProZorro за ризик-індикаторами, впровадженими на основі рекомендацій ТІ Україна.

Наші потреби
DoZorro
Аналіз публічних закупівель у системі Prozorro (180 грн/1 закупівля)

ТІ Україна має партнерів у різних регіонах України, які щодня перевіряють, наскільки чесно та конкурентно відбуваються закупівлі в їхніх містах. Кошти, які витрачаються на публічні закупівлі, належать вам – платникам податків. Щоб ці кошти використовувались якомога ефективніше, потрібний такий моніторинг та оскарження недоброчесних закупівель.

Підтримати

АНАСТАСІЯ КОЗЛОВЦЕВА

Фандрейзер / Керівниця департаменту міжнародних зв'язків

Наша цінність вимірюється людьми, які стоять за нашими спинами! Не так важливо, скільки коштів було надіслано, головне, що в нас є підтримка і ми відчуваємо це.

Ми знаємо, що люди з правильними цінностями, які готові докладати зусиль, можуть побудувати успішну країну без корупції. І ми командою ТІ Україна робимо це через реальні ініціативи, підтримати які можете і ви!