Наша мрія: УКРАЇНА ВІЛЬНА ВІД КОРУПЦІЇ

Дізнатися більше
Наші успіхи

Успіх

Ми відкриті, підзвітні та чесні в своїй діяльності.

Наші потреби
DoZorro
Аналіз публічних закупівель у системі Prozorro (180 грн/1 закупівля)

ТІ Україна має партнерів у різних регіонах України, які щодня перевіряють, наскільки чесно та конкурентно відбуваються закупівлі в їхніх містах. Кошти, які витрачаються на публічні закупівлі, належать вам – платникам податків. Щоб ці кошти використовувались якомога ефективніше, потрібний такий моніторинг та оскарження недоброчесних закупівель.

Підтримати
Transparent Cities – Прозорі Міста
Розробка та проведення антикорупційних курсів для школярів (10 000 грн/ курс для 1 класу)

Ми розуміємо, що майбутнє нашої країни – це ті, хто сьогодні діти. Хабарі та інші види корупції стали звичними для багатьох і не вважаються чимось неправильним. Разом із партнерами ми розробляємо антикорупційний курс, у рамках якого в інтерактивній та наочній формі зможемо показати дітям із шкіл Києва та регіонів, що таке корупція і що робити, коли з нею стикаєшся.

Підтримати

АНАСТАСІЯ КОЗЛОВЦЕВА

Фандрейзер / Керівниця департаменту міжнародних зв'язків

Наша цінність вимірюється людьми, які стоять за нашими спинами! Не так важливо, скільки коштів було надіслано, головне, що в нас є підтримка і ми відчуваємо це.

Ми знаємо, що люди з правильними цінностями, які готові докладати зусиль, можуть побудувати успішну країну без корупції. І ми командою ТІ Україна робимо це через реальні ініціативи, підтримати які можете і ви!