Наша мрія: УКРАЇНА ВІЛЬНА ВІД КОРУПЦІЇ

Дізнатися більше
Наші успіхи

Передали електронні системи державі

Адміністрували та передали державі системи ProZorro, ProZorro.Продажі та eHealth

Контролюємо публічні закупівлі

Створили та адмініструємо моніторинговий портал dozorro.org та публічний і професійний модулі аналітики BI Prozorro. Розбудовуємо мережу ГО, які моніторять закупівлі та повідомляють контролюючі та правоохоронні органи про порушення.

Робимо міста прозорішими

Розробили і запровадили Рейтинг прозорості 100 найбільших міст. Експерти щорічно аналізують відкритість міських рад за 86 індикатором у 14 сферах. За три роки середній показник прозорості міст підвищився на 53%

Сприяли ухваленню антикорупційних законів

Ініціативи стосуються захисту викривачів, роботи Антикорсуду, закупівель, оренди державного та комунального майна

Провели низку досліджень

Рейтинг прозорості міст, про відповідність прав людини функціям АРМА, про роботу Держаудитслужби та Антимонопольного комітету в публічних закупівлях тощо.

Наші потреби
DoZorro
Введіть суму

ТІ Україна має партнерів у різних регіонах України, які щодня перевіряють, наскільки чесно та конкурентно відбуваються закупівлі в їхніх містах. Кошти, які витрачаються на публічні закупівлі, належать вам – платникам податків. Щоб ці кошти використовувались якомога ефективніше, потрібний такий моніторинг та оскарження недоброчесних закупівель.

Підтримати

Вероніка БОРИСЕНКО

Менеджерка з розвитку

Наша цінність вимірюється людьми, які стоять за нашими спинами! Не так важливо, скільки коштів було надіслано, головне, що в нас є підтримка і ми відчуваємо це.

Ми знаємо, що люди з правильними цінностями, які готові докладати зусиль, можуть побудувати успішну країну без корупції. І ми командою ТІ Україна робимо це через реальні ініціативи, підтримати які можете і ви!