Адміністративна асистентка/Адміністративний асистент

Дедлайн подачі:

24 Травня, 2023

Ми шукаємо людину в команду відділу розвитку Transparency International Ukraine. Якщо ви поділяєте наші цінності та маєте бажання організовувати та координувати роботу щодо забезпечення офісу всім необхідним  — ця вакансія саме для вас!

Відділ розвитку співпрацює з усіма іншими підрозділами організації, з метою забезпечення, супроводу, аналізування та вдосконалення операційних процесів.

У цій ролі головними є три напрямки: забезпечення офісу та команди усім необхідним – офісними матеріалами та послугами, ведення внутрішньої документації та співпраця з контрагентами, а також надання організаційної підтримки іншим підрозділам, в межах повноважень та за запитом.

 

Чим ви будете займатись:

 • організацією безперебійної життєдіяльності офісу (оргтехніка, канцелярія, меблі, контроль прибирання тощо);
 • комунікацією як зовнішньою, так і внутрішньою (роботою з кореспонденцією та телефонними дзвінками, зустрічати гостей, забезпеченням проведення нарад, адмініструванням Zoom тощо);
 • організацією і координацією документообігу організації;
 • взаємодією з усіма підрозділами організації, вирішенням поточних організаційних питань;
 • участю у відборі підрядників і здійсненням закупівельних процесів, потрібних для підтримки життєдіяльності організації;
 • координацією роботи логістів та підрядників;
 • залучатись до організації проведення командоутворюючих та корпоративних заходів;
 • виконувати інші доручення на вимогу керівника.

 

Які навички вам необхідні для цієї роботи:

 • Відмінні комунікативні навички та навички презентації (як усної, так і письмової);
 • Навички планування, координації та вміння визначати пріоритети у роботі;
 • Творчі підходи до вирішення викликів;
 • Відмінні організаторські здібності;
 • Вільне володіння українською та англійською мовами (бажано не нижче рівня Upper-Intermediate);
 • Відповідальність, увага до деталей та акуратність.

 

Сміливо подавайтеся, якщо маєте:

 • Проактивну громадянську позицію та поділяєте цінності організації;
 • Досвід роботи на аналогічній посаді;
 • Зацікавленість в зростанні в рамках організації;
 • Досвід взаємодії з представниками міжнародної спільноти буде перевагою.

Ми пропонуємо динамічну та багатогранну роботу в дружньому колективі професіоналів. На цій посаді ви достеменно пізнаєте особливості роботи всіх підрозділів організації та, за бажання, визначите напрям і сферу власного росту і розвитку в рамках організації.

А ще в нас крутезна команда, конкурентна  винагорода (за результатами співбесіди), офіс на Львівській площі (з безпечним укриттям та всім необхідним для ефективної роботи) й можливості компенсації навчання для вашого зростання.

 

Додатково:

– команда відділу розвитку — частина Transparency International Ukraine. TI Ukraine — представництво міжнародної організації Transparency International. Організація комплексно підходить до розробки та впровадження змін задля зниження рівня корупції в окремих сферах і має й інші команди, які працюють за своїми напрямками;

– команда відділу розвитку працює з усіма підрозділами організації, очолюється операційною директоркою і складається з менеджера з моніторингу та оцінки, менеджера з персоналу, менеджерів міжнародних зв’язків та фандрайзингу, перекладача та системного адміністратора;

– команда організації реалізує проєкти у співпраці з партнерами в Україні та поза її межами;

– найголовніше завдання для нас — забезпечувати безперебійне функціонування офісу та адміністративну підтримку команди.

Якщо вирішите приєднатися, то на вас очікує:

телефонна розмова з нашою HR > співбесіда з керівником організації і операційним директором > пропозиція співпраці, якщо ми підходимо один одному 🙂  Перші 2 місяці будуть випробувальним терміном, а надалі ми підпишемо договір до кінця року (з можливістю продовжити потім).

Старт роботи: якомога швидше, заявки розглядатимуться у міру їх надходження.

 

Щоб взяти участь в конкурсі, будь ласка, надішли своє CV та мотиваційний лист на адресу [email protected] з темою повідомлення “Адміністративний асистент” із зазначеним бажаним рівнем заробітної плати.

Довідка

Transparency International Ukraine акредитований представник глобального руху Transparency International, який з 2012 року допомагає Україні ставати сильнішою. Організація комплексно підходить до розробки та впровадження змін задля зниження рівня корупції в окремих сферах.

ТІ Україна допомогла створити та згодом передала державі системи Prozorro, Prozorro.Продажі, eHealth та Prozvit. Також команда впровадила Рейтинги прозорості та підзвітності міст, розбудувала спільноту DOZORRO для контролю за публічними закупівлями та співзаснувала коаліцію RISE UA, що захищає доброчесність і ефективність у відбудові.

 * При подачі документів на цю позицію Ви даєте згоду Трансперенсі Інтернешнл Україна на обробку та збереження ваших персональних даних.