Аналітики програми “Transparent Cities/Прозорі міста”

Project duration:

Орієнтовна тривалість залучення – 25 робочих днів (з листопада по грудень 2019 року)

Дедлайн подачі:

20 Жовтня, 2019

Відбір аналітиків для вимірювання прозорості міст в рамках програми «Transparent Cities/Прозорі міста» (кількість позицій – 4)

Трансперенсі Інтернешнл Україна оголошує відбір аналітиків для оцінки прозорості міст в рамках реалізації програми «Transparent Cities/Прозорі міста», що здійснюється за підтримки Програми розвитку ООН.

Метою конкурсного відбору є залучення чотирьох зовнішніх експертів для незалежної оцінки прозорості та підзвітності міських рад 100 найбільших міст України, що дозволить укласти Рейтинг прозорості міст.

Вимірювання прозорості буде проводитися за спеціальною методологією, розробленою громадською організацією «Трансперенсі Інтернешнл Україна» спільно з Інститутом Політичної Освіти.

Опис завдання:

 1. Оцінити прозорість 25 міст за близько 100 індикаторами, керуючись Методологією рейтингування прозорості міст України.
 2. Опрацювати офіційні відповіді міських рад та врахувати їх при проведенні оцінювання міст.
 3. Внести оцінки міст в спеціальну розроблену та надану форму, пояснити оцінку за кожним індикатором з посиланнями на матеріали, які підтверджують правильність рішення.
 4. Сформулювати рекомендації щодо покращення прозорості для міських рад.
 5. Підготувати проміжний та фінальний звіти про надані послуги згідно зі встановленими формами.

В разі відбору ви отримаєте детальний опис методології із роз’ясненнями щодо її застосування, перелік міст, які належить оцінити, та форму для заповнення.

Вимоги до кандидатів:

 1. Наявність вищої освіти у сфері політології, державного управління, публічної політики, права чи в іншій суміжній галузі.
 2. Знання законодавства у сфері місцевого самоврядування, тематик, які є предметом дослідження.
 3. Навички роботи з Excel, Google Документи та Google Таблиці.
 4. Наявність попереднього досвіду застосування методології рейтингування прозорості 100 найбільших міст України (чи іншої схожої методології), проведення досліджень на теми корупції, відкритих даних, муніципального управління тощо буде перевагою.
 5. Ефективність, самоорганізація та вміння дотримуватись дедлайнів.
 6. Вільне володіння українською мовою.
 7. Готовність виділити 25 робочих днів на виконання завдання протягом листопада – грудня 2019 року.
 8. Відсутність конфлікту інтересів щодо зазначених вище завдань.

Тривалість виконання завдання:

Орієнтовна тривалість залучення – 25 робочих днів (з листопада по грудень 2019 року). Точні строки виконання завдання будуть узгоджені з відібраними аналітиками.

Процедура відбору:

Своє детальне резюме та короткий мотиваційний лист просимо надсилати до 20 жовтня 2019 року включно на адресу [email protected]

У мотиваційному листі коротко опишіть свій релевантний професійний досвід. Особлива увага звертатиметься на наявність досвіду застосування законодавства у сфері місцевого самоврядування, який демонструє аналітичні навички (наприклад, участь в оцінці, моніторингу доброчесності, ефективності органів державної влади чи органів місцевого самоврядування).

Документи повинні бути подані українською мовою.

Контактна інформація:

Катерина Цибенко, менеджер програми «Transparent Cities/Прозорі міста»

[email protected]

моб. тел. +38 (098) 231 08 81

роб. тел. +38 (044) 360 52 42

 

 

Довідка

Трансперенсі Інтернешнл Україна – акредитований представник глобального руху Transparency International, що комплексно підходить до розробки й впровадження змін задля зниження рівня корупції. ТІ Україна адмініструвала та передала державі системи ProZorro, ProZorro.Продажі, eHealth. Також наш інноваційно-експертний центр впровадив Рейтинг прозорості міст і розбудовує спільноту DOZORRO для контролю за публічними закупівлями.

При подачі документів на конкурс ви даєте згоду ТІУ на обробку та збереження ваших персональних даних.