Аналітикиня/аналітик в Transparency International Ukraine

Тривалість проекту:

січень-лютий 2024 року

Дедлайн подачі:

29 Грудня, 2023

Transparency International Ukraine шукає аналітиків для оцінки стану прозорості українських міст в рамках програми «Transparent cities/Прозорі міста» терміном на 2 місяці.

Мета конкурсного відбору —  залучити двох зовнішніх експертів для незалежної оцінки стану прозорості міст в умовах війни в 2023 році. Вимірювання прозорості буде проводитися за методологією, розробленою громадською організацією Transparency International Ukraine. У разі відбору ви отримаєте детальний опис методології із роз’ясненнями щодо її застосування, перелік міст, які належить оцінити, та форму для заповнення.

Чим ви будете займатися:

 1. Оцінювати прозорість 20 міст за 50 індикаторами, керуючись методологією.
 2. Опрацьовувати офіційні відповіді міських рад та враховувати їх при проведенні оцінювання міст.
 3. Вносити оцінки міст в спеціальну розроблену та надану форму, пояснювати оцінку за кожним індикатором з посиланнями на матеріали, які підтверджують правильність рішення.
 4. Готувати проміжний та фінальний звіти про надані послуги згідно зі встановленими формами.

Які знання та навички необхідні вам для цієї роботи:

 1. Вища освіта у сфері соціології, політології, державного управління, математики чи в іншій суміжній галузі.
 2. Навички роботи з Excel, Google Таблицями та Google Документами.
 3. Знання законодавства у сфері місцевого самоврядування та тематик, які є предметом дослідження (антикорупційна політика, комунальне майно та земля, гуманітарна політика тощо) буде перевагою.
 4. Наявність попереднього досвіду застосування методології стану прозорості міст в умовах війни або рейтингування прозорості 100 найбільших міст України (чи іншої подібної методології), проведення досліджень на теми корупції, відкритих даних, муніципального управління тощо буде перевагою.
 5. Ефективність, самоорганізація та вміння дотримуватись дедлайнів.
 6. Вільне володіння українською мовою.
 7. Готовність приділити свій час виконанню завдання протягом січня-лютого 2024 року.
 8. Відсутність конфлікту інтересів щодо зазначених вище завдань.

Додатково:

Протягом 2017—2021 років програма «Transparent cities/Прозорі міста» щорічно формувала Рейтинг прозорості 100 найбільших міст України. За 5 років середній показник прозорості міст підвищився на 62,2%. У 2022 році програма провела дослідження стану прозорості 70 тилових міст в умовах широкомасштабної війни

Період виконання робіт: січень-лютий 2024 року

Оплата послуг: визначається за результатами співбесіди

Дедлайн подачі резюме та мотиваційних листів: 29 грудня 2023 р. (заявки розглядатимуться в міру надходження)

Щоб взяти участь в конкурсі, будь ласка, надішліть своє CV та мотиваційний лист з коротким описом релевантного досвіду й інтересу до програми на адресу [email protected] з темою повідомлення “Аналітик у програму “Прозорі міста”. Особливу увагу ми  звертатимемо на досвід застосування законодавства у сфері місцевого самоврядування, який демонструє аналітичні навички (наприклад, участь в оцінці, моніторингу доброчесності, ефективності органів державної влади чи органів місцевого самоврядування). 

 

Довідка

Transparency International Ukraine — акредитований представник глобального руху Transparency International, який з 2012 року допомагає Україні ставати сильнішою. Організація комплексно підходить до розробки та впровадження змін задля зниження рівня корупції в окремих сферах.

ТІ Ukraine допомогла створити та згодом передала державі системи Prozorro, Prozorro.Продажі, eHealth та Prozvit. Також команда впровадила Рейтинги прозорості та підзвітності міст, розбудувала спільноту DOZORRO для контролю за публічними закупівлями та співзаснувала коаліцію RISE UA, що захищає доброчесність і ефективність у відбудові.

* При подачі документів на цю позицію Ви даєте згоду Transparency International Ukraine на обробку та збереження ваших персональних даних.