Асистентка/асистент відділу організаційного розвитку в TІ Ukraine

Тривалість проекту:

до кінця року (з можливістю продовжити)

Дедлайн подачі:

12 Травня, 2023

Ми шукаємо людину в команду відділу організаційного розвитку ТІ Ukraine. Якщо ви поділяєте наші цінності та маєте бажання робити Україну сильнішою — ця вакансія саме для вас!

Діяльність відділу організаційного розвитку спрямована на підвищення інституційної спроможності організації та забезпечення підтримки роботи усіх відділів та напрямків діяльності ТІ Україна.

На цій посаді головними є такі напрямки: збір та впорядкування інформації внутрішніх реєстрів організації, узагальнення результатів роботи та підготовка презентацій й звітів.

 

Чим ви будете займатись:

 • Аналізом представленості ТІ Україна та проєктів в медіапросторі (підготовка та верифікація даних згадок організації);
 • Асистуванням в аналізі успішності виконання комунікаційних цілей проєктів та організації в цілому, узагальнення результатів;
 • Наповненням реєстру публікацій матеріалами, які оприлюднені на офіційних медіаплатформах організації;
 • Пошуком та аналізом інформації публічних результатів досліджень, відповідно до цілей організації, її програм та проєктів;
 • Здійсненням щотижневого збору даних та узагальнення графіків запланованих заходів в рамках проєктів/діяльності організації та основних продуктів.
 • Асистуванням у систематизації накопиченої організацією інформації щодо ходу реалізації проєктів/програм та організаційної стратегії;
 • Підготовкою звітів з результатами реалізації проєктів та стратегії.

 

Які навички вам необхідні для цієї роботи:

 • Відданість місії та цінностям Transparency International Ukraine;
 • Знання англійської мови на рівні не нижче В1;
 • Знання методів збору, аналізу та обробки даних;
 • Вміння працювати з базами даних та статистичними програмами (наприклад, Excel, SPSS, R тощо) будуть перевагою.
 • Сильні аналітичні, організаційні навички та навички пріоритезації й управління часом;
 • Відповідальність щодо дотримання термінів виконання завдань;
 • Відмінні комунікативні навички та здатність представляти результати аналізу даних в звітах;

 

Ми пропонуємо роботу в цікавій і надзвичайно корисні сфері реалізації антикорупційних проєктів, де ми щиро вітаємо ініціативність та проактивність. На цій посаді ви дізнаєтесь про особливості організаційної роботи громадської сфери, а також долучитесь до процесів аналітики, оцінювання та моніторингу задля підвищення інституційної спроможності в реалізації проєктів організації.

А ще в нас крутезна команда, конкурентна оплата послуг (за результатами співбесіди), офіс на Лук’янівці (з безпечним укриттям та всім необхідним для ефективної роботи), розвинений гібридний формат роботи (online + offline) й можливості компенсації навчання для вашого зростання.

 

Додатково:

– команда відділу розвитку — частина Transparency International Ukraine. TI Ukraine — представництво міжнародної організації Transparency International. Організація комплексно підходить до розробки та впровадження змін задля зниження рівня корупції в окремих сферах і має й інші команди, які працюють за своїми напрямками;

– команда відділу розвитку співпрацює з усіма без виключення проєктними командами організації, очолюється операційним директором і складається з керівників та фахівців окремих важливих напрямів, що забезпечують інституційну спроможність організації в цілому;

– фокус роботи відділу — збір та впорядкування інформації, участь у підготовці звітів щодо проєктної діяльності ТІ Ukraine та динаміки показників інституційного розвитку, відповідно до чинних організаційних стандартів.

Якщо вирішите приєднатися, то на вас очікує:

телефонна розмова з нашою HR > співбесіда з потенційним керівником і операційним директором > тестове завдання > пропозиція співпраці, якщо ми підходимо один одному   Перші 2 місяці будуть випробувальним терміном, а надалі ми підпишемо договір до кінця року (з можливістю продовжити потім).

Дедлайн подачі на вакансію: 12 травня 2023 року.

 

Щоб взяти участь в конкурсі, будь ласка, надішли своє CV та мотиваційний лист на адресу [email protected] з темою повідомлення “Асистентка/асистент відділу організаційного розвитку” в TI Ukraine із зазначеним бажаним рівнем заробітної плати.

 

Довідка

Transparency International Ukraine – акредитований представник глобального руху Transparency International, який з 2012 року допомагає Україні ставати сильнішою. Організація комплексно підходить до розробки та впровадження змін задля зниження рівня корупції в окремих сферах.

ТІ Ukraine допомогла створити та згодом передала державі системи Prozorro, Prozorro.Продажі, eHealth та Prozvit. Також команда впровадила Рейтинги прозорості та підзвітності міст, розбудувала спільноту DOZORRO для контролю за публічними закупівлями та співзаснувала коаліцію RISE UA, що захищає доброчесність і ефективність у відбудові.

* При подачі документів на цю позицію Ви даєте згоду Трансперенсі Інтернешнл Україна на обробку та збереження ваших персональних даних.