Бізнес аналітик(-иня) в Transparency International Ukraine

Дедлайн подачі:

5 Жовтня, 2023

Ми шукаємо бізнес аналітика(-иню) для проєкту з розбудови спроможності новоствореної закупівельної агенції при Міністерстві оборони України. Якщо ви поділяєте наші цінності та маєте бажання робити процес забезпечення війська більш ефективним, доброчесним та підзвітним — ця вакансія саме для вас!

Transparency International Ukraine за підтримки Шведського Агентства з питань міжнародної співпраці та розвитку (SIDA) розпочала проєкт підтримки закупівельної агенції при Міністерстві оборони України. ДП “Агенція закупівель у сфері оборони” МОУ займатиметься забезпеченням нелетальних потреб Збройних Сил України, зокрема харчів, паливно-мастильних матеріалів, одягу, тактичної медицини тощо.

Transparency International Ukraine в межах проєкту допоможе Агенції напрацювати ефективні та системні процеси та політики для забезпечення стійкості інституції. Окрему увагу буде приділено створенню ІТ-архітектури для якісного управління всім циклом забезпечення: від збору потреби до поставок. Водночас діджиталізація процесів сприятиме прозорості та підзвітності, підвищить ефективність організації.

Бізнес аналітик(-иня)  відповідатиме за опис та реінжиніринг бізнес процесів забезпечення потреб Збройних Сил України.

Чим ви будете займатись:

 • документуванням процесів: підготовкою вичерпної документації щодо існуючих та цільових бізнес процесів;
 • розробляти карти бізнес процесів: створювати візуалізації бізнес процесів за допомогою BPMN;
 • комунікувати зі стейкхолдерами: організовувати зустрічі та обговорення з зацікавленими сторонами для збору вимог, очікувань щодо процесів, презентації напрацювань;
 • розробляти технічні вимоги: описувати вимоги для проєктування розробок та впровадження ІТ-рішень.

 

Які навички необхідні вам для цієї роботи:

 • знання основ законодавства в сфері публічних закупівель та суміжних сферах;
 • вища освіта за напрямом економіка/право/інженерно-технічних професій чи суміжних сфер;
 • навички аналізу бізнес процесів (збір вимог, опис процесів, реінжиніринг існуючих процесів);
 • вільне володіння продуктами MS (Excel, Power Point тощо), Jira, Confluence, Miro, BPMN 2.0. Володіння інструментами SAP буде перевагою;
 • вільне володіння українською мовою, володіння англійською мовою буде перевагою;
 • добре розвинені аналітичні, комунікаційні та презентаційні навички;
 • пунктуальність, увага до деталей, організованість, проактивність і самозарадність.

 Сміливо подавайтеся, якщо маєте:

 • проактивну громадянську позицію та поділяєте цінності Transparency International Ukraine;
 • від 3 років досвіду у сфері бізнес аналізу;
 • досвід написання технічних завдань для розробки ІТ продуктів;
 • вміння ефективно організовувати та планувати свій час, дотримуватися дедлайнів;
 • аналітичне та стратегічне мислення;
 • стресостійкість.

Ми пропонуємо роботу в одній з ключових для України реформ – реформи забезпечення ЗСУ. На цій ролі ви долучитесь до реформи Міністерства оборони України, що допоможе зробити процес забезпечення війська прозорим та підзвітним. А ще в нас конкурентна  винагорода (за результатами співбесіди).

Якщо вирішите приєднатися, то на вас очікує:

телефонна розмова з нашою HR > співбесіда з керівником напряму > пропозиція співпраці, якщо ми підходимо один одному.

Дедлайн подачі на вакансію: 05 жовтня 2023 року.

 

Щоб взяти участь в конкурсі, будь ласка, надішліть своє CV та мотиваційний лист на адресу [email protected] з темою повідомлення “Бізнес аналітик(-иня) для закупівельної агенції при МОУ” із зазначеним бажаним рівнем винагороди.

Довідка

Transparency International Ukraine акредитований представник глобального руху Transparency International, який з 2012 року допомагає Україні ставати сильнішою. Організація комплексно підходить до розробки та впровадження змін задля зниження рівня корупції в окремих сферах.

ТІ Україна допомогла створити та згодом передала державі системи Prozorro, Prozorro.Продажі, eHealth та Prozvit. Також команда впровадила Рейтинги прозорості та підзвітності міст, розбудувала спільноту DOZORRO для контролю за публічними закупівлями та співзаснувала коаліцію RISE UA, що захищає доброчесність і ефективність у відбудові.

 * При подачі документів на цю позицію Ви даєте згоду Трансперенсі Інтернешнл Україна на обробку та збереження ваших персональних даних.