Фахівчиня/фахівець з моніторингу публічних закупівель в Transparency International Ukraine

Дедлайн подачі:

26 Липня, 2024

Ми шукаємо фахівця або фахівчиню з моніторингу публічних закупівель в команду проєкту DOZORRO. Якщо ви поділяєте наші цінності та маєте бажання робити закупівлі більш ефективним та доброчесним, ця вакансія саме для вас!

Чим ви будете займатись:

 • Аналізувати публічні закупівлі в системі Prozorro;
 • Аналізувати ціни, зокрема в кошторисах; 
 • Готувати звернення до контролюючих та правоохоронних органів; 
 • Перевіряти інформацію про контрагентів (підрядних організацій) в державних реєстрах та інших публічних джерелах;
 • Співпрацювати з комунікаційним відділом: допомагати йому готувати матеріали і пости за результатами ваших знахідок, давати коментарі ЗМІ.;
 • Іншими завданнями, пов’язаними з громадським контролем, зокрема з питань відбудови.

Які навички вам необхідні для цієї роботи:

 • Знання законодавства у сфері публічних закупівель та суміжних сферах;
 • Сильні аналітичні та організаційні навички;
 • Відповідальність щодо дотримання термінів виконання завдань;
 • Вміння просто і структуровано подавати інформацію.

Буде плюсом, якщо маєте:

 • Досвід роботи замовником / уповноваженою особою та/або моніторингу публічних закупівель;
 • Досвід роботи у сфері будівництва, проєктування та технічного нагляду;
 • Навички роботи у модулях аналітики bi.prozorro, bipro.prozorro.

Ми пропонуємо роботу в цікавій і надзвичайно корисній сфері реалізації антикорупційних проєктів, де ми щиро вітаємо ініціативність та проактивність. На цій посаді ви дізнаєтесь про особливості роботи громадської сфери, а також долучитесь до процесів комунікації як з міжнародними, так і національними стейкхолдерами проєктів у сфері боротьби з корупцією.

А ще в нас крутезна команда, конкурентна оплата послуг (за результатами співбесіди), офіс недалеко від Львівської площі (з безпечним укриттям та всім необхідним для ефективної роботи), розвинений гібридний формат роботи (online + offline) й можливості компенсації навчання для вашого зростання.

Додатково:

– TI Ukraine — представництво міжнародної організації Transparency International. Організація комплексно підходить до розробки та впровадження змін задля зниження рівня корупції в окремих сферах і має й інші команди, які працюють за своїми напрямами;

– Проєкт DOZORRO Transparency International Ukraine опікується забезпеченням рівних правил гри у сфері публічних закупівель. Це допомагає державі стати економічно сильнішою. Для цього ми:

 • стежимо за змінами в законодавстві: працюємо над припиненням шкідливих ініціативи і підтримуємо корисні спільно із державними органами, бізнесом і громадянським суспільством;
 • досліджуємо тенденції, щоб зміни були справді обґрунтованими і потрібними;
 • моніторимо закупівлі і повідомляємо про корупцію у керівні, контролюючі та правоохоронні органи;
 • розвиваємо моніторингові та аналітичні інструменти.

Якщо вирішите приєднатися, то на вас очікує: 

телефонна розмова з нашою HR > тестове завдання > співбесіда з потенційним керівником і операційним директором > пропозиція співпраці, якщо ми підходимо одне одному 🙂  Перші 2 місяці будуть випробувальним терміном, а надалі пропонуємо співпрацю на 1 рік з можливістю її продовження.

Дедлайн подачі на вакансію: 26 липня 2024 року.

Щоб взяти участь в конкурсі, будь ласка, надішли надішліть своє CV та мотиваційний лист на адресу [email protected] з темою повідомлення «Фахівець з моніторингу публічних закупівель» із зазначеним бажаним рівнем заробітної плати.

Довідка

Transparency International Ukraine — акредитований представник глобального руху Transparency International, який з 2012 року допомагає Україні ставати сильнішою. Організація комплексно підходить до розробки та впровадження змін задля зниження рівня корупції в окремих сферах.

ТІ Україна допомогла створити та згодом передала державі системи Prozorro, Prozorro.Продажі, eHealth та Prozvit. Також команда впровадила Рейтинги прозорості та підзвітності міст, розбудувала спільноту DOZORRO для контролю за публічними закупівлями та співзаснувала коаліцію RISE UA, що захищає доброчесність і ефективність у відбудові.

 * При подачі документів на цю позицію Ви даєте згоду Трансперенсі Інтернешнл Україна на обробку та збереження ваших персональних даних.