ІТ-координатор/-ка

Project duration:

1 рік

Дедлайн подачі:

16 Грудня, 2021

Transparency International Ukraine шукає ІТ-координатора (контролера) технічних розробок, які плануються в електронній торговій системі “Prozorro.Продажі” та створенні Реєстру об’єктів державної власності.

Вдосконалення системи Prozorro.Продажі та створення Реєстру об’єктів державної власності реалізуються в рамках проекту “Ефективне управління державними активами та громадський нагляд” ТІ Україна за підтримки Посольства Швеції в Україні.

Ми шукаємо фахівчиню/-ця, яка/-ий розділяє наші цінності та хоче разом з нами та ДП “Прозорро.Продажі” реформувати сферу реалізації публічної власності та розбудовувати екосистему ефективного управління державним і комунальним майном.

Функціональні обов’язки:
▪️ Вивчення матеріалів проєкту (функціональні вимоги, протоколи зустрічей, протоколи тестування, технічне завдання, зауваження, інструкції до нової і поточної системи);
▪️ Вивчення та надання пропозицій щодо формування технічного завдання (ТЗ) на ІТ-розробки з удосконалення електронної торгової системи “Prozorro.Продажі” та створення Реєстру об’єктів державної власності;
▪️ Контроль з боку замовника ІТ-розробок, участь в робочих зустрічах та обговореннях у ході реалізації;
▪️ Контроль відповідності розробок у межах проєкту вимогам ТЗ тощо, перевірка виконаних підрядниками наданих послуг та виконаних робіт, зокрема на проміжних етапах;
▪️ Підготовка проміжних висновків з оцінкою процесу впровадження проєкту, в тому числі із зазначенням відповідності або невідповідності ІТ-розробок заявленим вимогам чи ТЗ;
▪️ Підготовка фінального письмового висновку про розробки, здійснені в рамках проєкту.

Для внесення детальних відомостей про попередній досвід роботи, необхідну кваліфікацію та професійні якості, заповніть, будь ласка, документ.

Особисті якості:
▪️ Відмінні навички міжособистісного спілкування;
▪️ Здатність пріоритизувати завдання;
▪️ Здатність чітко дотримуватись визначених термінів;
▪️ Відмінні аналітичні здібності;
▪️ Здатність працювати як в команді, так і автономно;
▪️ Поділ цінностей організації.

Оплата послуг: щомісячна плата за рахунок грантових коштів (визначається за результатами співбесіди).
Вид зайнятості: повна зайнятість.

Тривалість залученості: 1 рік.

Дедлайн подачі резюме та відомостей про підтвердження кваліфікації: якомога швидше, але не пізніше ніж 16.12.2021 року. Резюме розглядатимуться по мірі надходження.

Щоб взяти участь у конкурсі, будь ласка, надішліть своє CV та відомості про підтвердження кваліфікації на [email protected] з темою повідомлення “ІТ-координатор технічних розробок” із зазначенням бажаного рівня заробітної плати.

Довідка:
Transparency International Україна є акредитованим представником глобальної антикорупційної неурядової організації Transparency International, що має близько 110 національних представництв та працює більше як у 100 країнах світу. ТІ Україна адмініструвала та передала державі системи ProZorro, ProZorro.Продажі та eHealth. Також наш інноваційно-експертний центр впровадив Рейтинг прозорості міст і розбудовує спільноту DOZORRO для контролю за публічними закупівлями.

* При подачі документів на цю позицію ви даєте згоду Трансперенсі Інтернешнл Україна на обробку та збереження ваших персональних даних.