Молодша координаторка / молодший координатор грантових проєктів у TI Ukraine

Тривалість проекту:

до кінця року

Дедлайн подачі:

10 Травня, 2023

Ми шукаємо людину в команду відділу координації та супроводу проєктів. Якщо ви поділяєте наші цінності та маєте бажання робити Україну сильнішою — ця вакансія саме для вас!

Відділ координації та супроводу проєктів здійснює повний цикл грантового менеджменту з метою максимально ефективної реалізації всіх етапів проєктної діяльності та звітування, відповідно до встановлених вимог.

На цій посаді головними є такі  напрямки: супровід, моніторинг, акумулювання інформації та звітування щодо проєктної діяльності, взаємодія та комунікація з донорами і партнерами. Команда ТІ Ukraine забезпечить адаптацію, навчання, консультування у процесі роботи, водночас надасть можливість проактивно розвивати власні компетенції.

 

Чим ви будете займатись:

 • Координацією реалізації грантових проєктів від старту до завершення у співпраці з керівниками відповідних департаментів;
 • Розвитком і підтримкою відносин із донорами, партнерами та зацікавленими сторонами в проєкті;
 • Моніторингом прогресу виконання проєкту відповідно до проєктного плану, а також забезпеченням відповідності вимогам донорів та політикам ТІ Ukraine;
 • Підготовкою та подачею звітних документів;
 • Сприянням розробці нових проєктних пропозицій і підтримкою процесів фандрейзингу;
 • Моніторингом комунікаційного супроводу проєкту у співпраці з комунікаційним відділом ТІ Ukraine;
 • Підготовкою документації для здійснення необхідних закупівель в межах проєкту.

Які навички вам необхідні для цієї роботи:

 • Відданість місії та цінностям ТІ Ukraine;
 • Принаймні 1 рік досвіду координації проєктів, досвід роботи в громадському секторі буде перевагою;
 • Знання англійської мови на рівні не нижче В2 – обов’язково, відмінні навички письмового та усного спілкування англійською та українською мовами;
 • Сильні аналітичні, організаційні навички та навички пріоритезації й управління часом;
 • Відповідальність щодо дотримання термінів виконання завдань;
 • Знання інструментів і методологій управління проєктами;
 • Здатність працювати самостійно та в команді;
 • Досвід написання грантових пропозицій, бюджетування та звітності буде перевагою.

Ми пропонуємо роботу в цікавій і надзвичайно корисні сфері реалізації антикорупційних проєктів, де ми щиро вітаємо ініціативність та проактивність. На цій посаді ви дізнаєтесь про особливості роботи громадської сфери, а також долучитесь до процесів комунікації як з міжнародними, так і національними стейкхолдерами проєктів у сфері боротьби з корупцією.

А ще в нас крутезна команда, конкурентна оплата послуг (за результатами співбесіди), офіс на Лук’янівці (з безпечним укриттям та всім необхідним для ефективної роботи), розвинений гібридний формат роботи (online + offline) й можливості компенсації навчання для вашого зростання.

 

Додатково:

– команда відділу координації та супроводу проєктів — частина Transparency International Ukraine. TI Ukraine — представництво міжнародної організації Transparency International. Організація комплексно підходить до розробки та впровадження змін задля зниження рівня корупції в окремих сферах і має й інші команди, які працюють за своїми напрямками;

– команда відділу координації та супроводу проєктів працює як з міжнародними партнерами і донорами, так і представниками проєктних команд ТІ Ukraine і складається з керівника відділу та координаторів грантових проєктів;

– фокус роботи відділу — забезпечити реалізацію проєктів ТІ Ukraine та звітування, відповідно до високих організаційних стандартів та грантових умов.

Якщо вирішите приєднатися, то на вас очікує:

телефонна розмова з нашою HR > тестове завдання > співбесіда з потенційним керівником і операційним директором > пропозиція співпраці, якщо ми підходимо один одному 🙂  Перші 2 місяці будуть випробувальним терміном, а надалі ми підпишемо договір до кінця року (з можливістю продовжити потім).

Дедлайн подачі на вакансію: 10 травня 2023 року.

 

Щоб взяти участь в конкурсі, будь ласка, надішли своє CV та мотиваційний лист на адресу [email protected] з темою повідомлення Молодша координаторка / молодший координатор грантових проєктів в TI Ukraine із зазначеним бажаним рівнем заробітної плати.

 

Довідка

Transparency International Ukraine – акредитований представник глобального руху Transparency International, який з 2012 року допомагає Україні ставати сильнішою. Організація комплексно підходить до розробки та впровадження змін задля зниження рівня корупції в окремих сферах.

ТІ Ukraine допомогла створити та згодом передала державі системи Prozorro, Prozorro.Продажі, eHealth та Prozvit. Також команда впровадила Рейтинги прозорості та підзвітності міст, розбудувала спільноту DOZORRO для контролю за публічними закупівлями та співзаснувала коаліцію RISE UA, що захищає доброчесність і ефективність у відбудові.

* При подачі документів на цю позицію Ви даєте згоду Трансперенсі Інтернешнл Україна на обробку та збереження ваших персональних даних.