Регіональні представники з моніторингу закупівель та реалізації проєктів відбудови (5 представників)

Тривалість проекту:

до листопада 2023 року

Дедлайн подачі:

3 Квітня, 2023

Долучайтеся до виконання супермісії нашої організації – зниження рівня корупції в Україні! Ми шукаємо консультантів з громадського сектору, які розділяють наші цінності та хочуть разом з нами сприяти зниженню рівня корупції в України. Очікуємо, що вони  здійснюватимуть моніторинг закупівель та проєктів відбудови у визначених регіонах.

 

Перелік необхідних консультаційних послуг:

 1. Відстеження та моніторинг закупівель та проєктів, що реалізуються для потреб відновлення/відбудови у визначених регіонах.
 2. Аналіз та систематизація інформації про закупівлі та проєкти відбудови у визначених регіонах, здійснення функцій громадського контролю.
 3. Аналіз результатів реалізації проєктів відбудови. Визначення основних проблем, недоліків, перепон та недосконалостей цих проєктів.
 4. Вибірковий громадський моніторинг на місцях реалізації проєктів відбудови (підтвердження відповідності інформації про проєкт до реального стану впровадження).
 5. Проведення моніторингу закупівель замовників та платежів у визначеному регіоні та відстеження закупівель і витрат, що здійснюються для потреб відбудови.
 6. Підготовка листів, звернень щодо виявлених ознак порушень і зловживань.
 7. Інші заходи, пов’язані з моніторингом та громадським контролем, у тому числі з питань відбудови, компенсацій та публічних закупівель.
 8. Взаємодія з регіональними журналістами з питань громадського контролю.

 

Необхідна кваліфікація та професійні якості:

 • знання законодавства в сфері антикорупції, публічних закупівель та суміжних сферах;
 • базове розуміння основ антикорупційної реформи;
 • вища освіта за напрямком економіка/право/інженерно-технічних професій чи суміжних сфер;
 • вміння пояснювати складні речі простою мовою;
 • добре розвинені аналітичні, комунікаційні та презентаційні навички;
 • вільне володіння продуктами MS (Excel, Power Point тощо). Володіння додатковими аналітичними та графічними інструментами буде перевагою;
 • володіння модулями аналітики bi.prozorro, bipro.prozorro буде перевагою;
 • досвід роботи в складі громадської організації, яка працює у сфері антикорупції та громадського моніторингу закупівель, буде перевагою.

Особисті якості:

 • проактивна громадянська позиція та поділ цінностей організації;
 • аналітичне та стратегічне мислення;
 • пунктуальність, увага до деталей, організованість, проактивність і самозарадність;
 • вміння ефективно організовувати та планувати свій час, дотримуватися дедлайнів;
 • стресостійкість.

Вимоги до доброчесності кандидатів:

 • дотримання принципів неупередженості, незалежності від впливу на здійснення моніторингу з боку будь-яких політичних партій, органів державної влади та місцевого самоврядування, їх посадових осіб, учасників та замовників публічних закупівель;
 • бездоганна репутація та неухильне дотримання чинного законодавства України (у тому числі антикорупційного, законодавства про захист економічної конкуренції, про публічні закупівлі);
 • утримання від практик, які містять ознаки зловживання та/або порушення антикорупційного законодавства, а також законодавства про захист економічної конкуренції, про публічні закупівлі, іншого чинного законодавства.

Тривалість проєкту: до листопада 2023 р.

Оплата послуг: щомісячна плата за рахунок грантових коштів (визначається за результатами співбесіди).

Вид зайнятості: часткова зайнятість.

Місце роботи: віддалено, у регіоні проживання.

Дедлайн подачі: 3 квітня 2023 року.

Щоб взяти участь в конкурсі, будь ласка, надішли своє CV та короткий мотиваційний лист на адресу [email protected] з темою повідомлення “Регіональні представники з моніторингу закупівель та реалізації проєктів відбудови” із зазначенням бажаного рівня заробітної плати.

 

Подаючи своє СV на участь у конкурсі, кандидат надає згоду на обробку його персональних даних організатором конкурсу, а також на проведення перевірки інформації з відкритих джерел про нього та громадську організацію, яку він представляє та/або членом якої він є/був у минулому. Під час перевірки виявляється наявність або відсутність ознак порушення чинного законодавства України — зокрема, антикорупційного, законодавства про захист економічної конкуренції, про публічні закупівлі — в діях кандидата та громадської організації, яку він представляє та/або членом якої він є/був у минулому.

Під час проведення конкурсу враховується, зокрема, зміст досвіду кандидата щодо громадського контролю у сфері антикорупції та/або публічних закупівель, якість та результативність поданих ним звернень, статей, досліджень. Кандидат може додати до СV посилання на статті, звернення, листи, дослідження із інформацією про досвід його роботи та досягнуті результати (приклади успішних кейсів з громадського контролю).

 

Transparency International Ukraine – акредитований представник глобального руху Transparency International, який з 2012 року допомагає Україні ставати сильнішою. Організація комплексно підходить до розробки та впровадження змін задля зниження рівня корупції в окремих сферах.

ТІ Україна допомогла створити та згодом передала державі системи Prozorro, Prozorro.Продажі, eHealth та Prozvit. Також команда впровадила Рейтинги прозорості та підзвітності міст, розбудувала спільноту DOZORRO для контролю за публічними закупівлями та співзаснувала коаліцію RISE UA, що захищає доброчесність і ефективність у відбудові.