SMM Lead

Дедлайн подачі:

27 Листопада, 2023

Ми шукаємо людину в команду Transparency International Ukraine. Якщо ви поділяєте наші цінності, хочете боротися з корупцією та робити Україну сильнішою — ця вакансія саме для вас!

На цій посаді ви зможете реалізувати комплексний підхід до впровадження свого бачення розвитку соціальних мереж, стати лідером SMM-напряму організації, розкрити потенціал партнерств та колаборацій, продемонструвати креативний підхід та системність у роботі. У цій команді у вас буде можливість впровадити найсміливіші ідеї.

 

Чим ви будете займатись:

– створювати та впроваджувати стратегію просування бренду організації у соціальних мережах (пріоритетні: Facebook, Telegram, Twitter, потенційні: Instagram, Youtube).

– Аналізувати успішність стратегії, щомісяця, коригувати тактичні дії, шукати нові формати і способи досягнення визначених КРІ;

– Редагувати та створювати тексти і картинки для соцмереж;

– Планувати, створювати, оптимізувати оголошення для платного просування, ставити ТЗ на створення креативів;

– Створювати caption-відео та Reels;

– Вести комунікацію з підписниками: відповідати на коментарі та повідомлення в особисті;

– Налагоджувати партнерства і створювати колаборації в соціальних мережах;

– Виконувати за потреби інші комунікаційні завдання.

 

 

Сміливо подавайтеся, якщо:

– Ви хочете боротися з корупцією та бажаєте посилювати Україну;

– Маєте понад 2 роки досвіду у SMM;

– Можете відрізнити РРС від таргету;

– Маєте досвід роботи з таргетованою рекламою та маєте кейси успішних рекламних кампаній;

– Вмієте пояснювати складні речі простою мовою, а також створювати контент, що викликає емоції, залучає та приносить цільовій аудиторії користь;

– Вмієте працювати у графічних програмах та програмах з відеомонтажу (базово).

Ми пропонуємо роботу з цікавим і корисним інформаційним продуктом та open-minded командою, яка щиро вітатиме ваші круті пропозиції щодо змін. На цій посаді ви достеменно пізнаєте сферу антикорупції, а також долучитесь до процесів, що допоможуть її подолати.

А ще в нас крутезна команда, конкурентна  зарплата (за результатами співбесіди), офіс на Лук’янівці (з безпечним укриттям та всім необхідним для ефективної роботи), розвинений гібридний формат роботи (online + offline) й компенсація навчання для вашого зростання.

 

Додатково:

Transparency International Ukraine — представництво міжнародної організації Transparency International. Організація комплексно підходить до розробки та впровадження змін задля зниження рівня корупції в окремих сферах і має й інші команди, які працюють за своїми напрямками;

 

Якщо вирішите приєднатися, то на вас очікує:

телефонна розмова з нашою HR > тестове завдання > співбесіда з потенційним керівником > пропозиція співпраці, якщо ми підходимо один одному 🙂

Перші 2 місяці будуть випробувальним терміном, а надалі ми підпишемо договір до кінця 2024 року (з можливістю продовжити потім).

 

Дедлайн подачі на вакансію: 17 листопада 2023 року.

Щоб взяти участь в конкурсі, будь ласка, надішли своє CV, мотиваційний лист та портфоліо на адресу [email protected] з темою повідомлення “SMM-Lead” із зазначенням бажаного рівня заробітної плати.