Юридичний(-а) консультант(-ка) в Transparency International Ukraine

Дедлайн подачі:

5 Жовтня, 2023

Ми шукаємо юридичного(-у) консультанта(-ку) для проєкту з розбудови спроможності новоствореної закупівельної агенції при Міністерстві оборони України. Якщо ви поділяєте наші цінності та маєте бажання робити процес забезпечення війська більш ефективним, доброчесним та підзвітним — ця вакансія саме для вас!

Transparency International Ukraine за підтримки Шведського Агентства з питань міжнародної співпраці та розвитку (SIDA) розпочала проєкт підтримки закупівельної агенції при Міністерстві оборони України. ДП “Агенція закупівель у сфері оборони” МОУ займатиметься забезпеченням нелетальних потреб Збройних Сил України, зокрема харчів, паливно-мастильних матеріалів, одягу, тактичної медицини тощо.

Transparency International Ukraine в межах проєкту допоможе Агенції напрацювати ефективні та системні процеси та політики для забезпечення стійкості інституції. Окрему увагу буде приділено створенню ІТ-архітектури для якісного управління всім циклом забезпечення: від збору потреби до поставок. Водночас діджиталізація процесів сприятиме прозорості та підзвітності, підвищить ефективність організації.

Юридичний(-а) консультант(-ка) відповідатиме за розробку проєктів нормативно-правових актів, надаватиме юридичні консультації управлінській команді новоствореної Агенції.

Чим ви будете займатись:

 • розробляти дорожню карту зміни законодавчої архітектури (первинне та вторинне законодавство), а також внутрішні регулятивні документи для новоствореної Агенції;
 • розробляти пакет політик, процедур та НПА (порядок взаємодії Агенції та МОУ, порядок ведення претензійно-позовної роботи, положення про структурні підрозділи, типові форми посадових інструкцій, колективний договір, тощо);
 • надавати юридичні консультації управлінській команді Агенції.

 

Які навички необхідні вам для цієї роботи:

 • досконале знання законодавства у сфері публічних закупівель, корпоративного управління об’єктами державної власності, державних фінансів, договірного права та суміжних сферах;
 • вища юридична освіта;
 • вільне володіння українською мовою;
 • добре розвинені аналітичні, комунікаційні та презентаційні навички;
 • пунктуальність, увага до деталей, організованість, проактивність і самозарадність;
 • вільне володіння продуктами MS (Excel, Power Point тощо).

 Сміливо подавайтеся, якщо маєте:

 • проактивну громадянську позицію та поділяєте цінності Transparency International Ukraine;
 • від 3 років досвіду у сфері;
 • досвід розробки нормативно-правових актів;
 • досвід взаємодії з з органами центральної виконавчої влади;
 • досвід юридичного супроводу державних підприємств буде перевагою;
 • вміння ефективно організовувати та планувати свій час, дотримуватися дедлайнів;
 • аналітичне та стратегічне мислення;
 • стресостійкість.

Ми пропонуємо роботу в одній з ключових для України реформ – реформи забезпечення ЗСУ. На цій ролі ви долучитесь до реформи Міністерства оборони України, що допоможе зробити процес забезпечення війська прозорим та підзвітним. А ще в нас конкурентна  винагорода (за результатами співбесіди).

Якщо вирішите приєднатися, то на вас очікує:

телефонна розмова з нашою HR > співбесіда з керівником напряму > пропозиція співпраці, якщо ми підходимо один одному.

Дедлайн подачі на вакансію: 05 жовтня 2023 року.

 

Щоб взяти участь в конкурсі, будь ласка, надішліть своє CV та мотиваційний лист на адресу [email protected] з темою повідомлення “Юридичний(-а) консультант(-ка) для закупівельної агенції при МОУ” із зазначеним бажаним рівнем винагороди.

Довідка

Transparency International Ukraine акредитований представник глобального руху Transparency International, який з 2012 року допомагає Україні ставати сильнішою. Організація комплексно підходить до розробки та впровадження змін задля зниження рівня корупції в окремих сферах.

ТІ Україна допомогла створити та згодом передала державі системи Prozorro, Prozorro.Продажі, eHealth та Prozvit. Також команда впровадила Рейтинги прозорості та підзвітності міст, розбудувала спільноту DOZORRO для контролю за публічними закупівлями та співзаснувала коаліцію RISE UA, що захищає доброчесність і ефективність у відбудові.

 * При подачі документів на цю позицію Ви даєте згоду Трансперенсі Інтернешнл Україна на обробку та збереження ваших персональних даних.