Якщо Ви професійні у своїй сфері, розумієте важливість громадського контролю та готові проявити свою соціальну відповідальність, зголошуйтеся. Для цього потрібно, аби громадська організація делегувала вас на конкурс.

Дедлайн подачі документів — 15 листопада.

Чому це потрібно?

За останні роки громадянське суспільство довело, що може ефективно контролювати державні органи, сприяти їхній прозорості та підзвітності, надавати рекомендації та змінювати те, що самотужки інституція не може/не хоче/не готова змінити.

АРМА – частина української антикорупційної екосистеми. Це Агентство відповідає за виявлення, розшук і управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів, на які суд наклав арешт і передав до АРМА. Активи, які отримує Агентство в управління, здебільшого “чутливі”, становлять високий суспільний інтерес і мають стратегічне значення.

Які повноваження у членів Громадської ради?

Вони заслуховують інформацію про діяльність, виконання планів і завдань АРМА, здійснюють громадський контроль за витрачанням коштів держбюджету; делегують по два представники для участі в засіданнях міжвідомчої комісії з питань реалізації активів та конкурсної комісії на заміщення вакантних посад державних службовців у АРМА. Також громрада може отримувати документи та інформацію, що стосуються діяльності АРМА (крім тих, що становлять державну таємницю).

Інтернет-голосування за кандидатів відбудеться 2 грудня 2019 року з 9:00 до 21:00.

Про вимоги до кандидатів і громадських організацій, умови проведення конкурсу: https://arma.gov.ua/public-council

Змінюймо світ разом!

За останні роки громадянське суспільство довело, що може ефективно контролювати державні органи, сприяти їхній прозорості та підзвітності, надавати рекомендації та змінювати те, що самотужки інституція не може/не хоче/не готова змінити.

Довідково

Трансперенсі Інтернешнл Україна – акредитований представник глобального руху Transparency International, що комплексно підходить до розробки і впровадження змін задля зниження рівня корупції. 

ТІ Україна адмініструвала та передала державі системи ProZorro, ProZorro.Продажі та eHealth. Також наш інноваційно-експертний центр впровадив Рейтинг прозорості міст і розбудовує спільноту DOZORRO для контролю за публічними закупівлями.

Контакти для медіа: Олеся Коваль, koval@ti-ukraine.org, 093-808-82-78.

 

Ця публікація була підготовлена за фінансової підтримки Європейського Союзу. Її зміст є відповідальністю виключно Transparency International Ukraine необов’язково відображає погляди Європейського Союзу.

Transparency International здійснює підтримку Національного агентства в рамках проекту «Підвищення ролі громадянського суспільства в нагляді за державними фінансами», що фінансується Європейським Союзом. Проект має на меті надати громадянському суспільству та журналістам ефективні інструменти для боротьби з корупцією, відмиванням грошей і поверненням активів для здійснення громадського нагляду за фінансами та підтримки запуску Агентства з розшуку та менеджменту активів (АРМА), а також для оновлення реєстру політично значущих осіб. Більше інформації за посиланням: https://goo.gl/SncnHJ