Українське представництво міжнародної антикорупційної мережі Transparency International запрошує правників, журналістів, активістів та представників місцевої влади на експертну дискусію з питання створення Вищого антикорупційного суду в Україні.
Захід відбудеться 05 жовтня 2017 року о 10:00 у готелі «Emigrand» за адресою: м. Ужгород, вулиця Митна, 31.
Ефективно функціонуюча незалежна судова система є обов’язковим елементом будь якої демократичної країни, де діє верховенство права. В Україні протягом останніх років здійснюється велика кількість системних реформ, у тому числі і судової гілки влади. Тим не менш, більшість реформ ще не досягли видимих результатів, а успіх усього процесу залежить від можливості судової системи працювати незалежно та ефективно, не піддаючись впливу зі сторони третіх осіб.
В той же час, політично вмотивовані сили впливають на судові вироки, особливо у справах, пов’язаних з корупцією. В результаті – суспільство не довіряє існуючій судовій системі, а корупціонери лишаються безкарними. Саме тому, існує критична потреба у створенні незалежного Вищого антикорупційного суду який буде здійснювати розгляд справ, підслідних НАБУ.
Як саме має функціонувати нова інституція? Яким чином повинен здійснюватися відбір суддів в антикорупційний суд? Як спільна робота журналістів та активістів може допомогти очистити решту судової системи від сумнівних суддів? Саме на ці питання дадуть відповідь учасники дискусії.
Для участі у заході просимо вас до 04 жовтня зареєструватися за посиланням: https://goo.gl/forms/PYWwyxlkC3Nq0l3R2.
Організатори забезпечують харчування та роздаткові інформаційні матеріали.
З усіх питань, пов’язаних з організацією заходу, а також журналістам для акредитації просимо звертатися за номером телефону: 0638874630 – Максим Костецький.
Захід відбувається за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки в рамках Transition Promotion Program. Інформація, висвітлена під час проведення заходу, може не відображати офіційної позиції Міністерства закордонних справ Чеської Республіки.