Українське представництво міжнародної антикорупційної організації Transparency International 19-20 березня проводить дводенний тренінг в Сумах «Корупція та боротьба з нею: регіональний розріз». Під час заходу учасники дізнаються більше, як запобігти вчиненню корупційних діянь на місцевому рівні та як знайти підтримку в інших громадських та міжнародних організаціях.

Цей тренінг – чудова можливість отримати відповіді на питання, що вас цікавлять, від практиків з успішним досвідом проведення антикорупційних кампаній в регіонах.

Програма тренінгу складається з наступних частин:

  • Вартість корупції в регіональному розрізі: економічний та соціальний аспекти;
  • Правові інструменти боротьби з корупцією – як користуватися;
  • Роль громадянського суспільства у боротьбі проти корупції: як запобігти вчиненню корупційних діянь;
  • Корупція на місцевому рівні: моніторинг розподілу бюджетних коштів та аналіз виконання проведених робіт;
  • Антикорупційні коаліції: як отримати допомогу на регіональному рівні від міжнародних та неурядових організацій.

Кількість учасників обмежена. Для участі в заході запрошуються представники регіональних громадських організацій Сум та області різного профілю, громадські активісти та просто зацікавлені в темі боротьби з корупцією на місцевому рівні. Просимо тих, хто бажає взяти участь, зареєструватися до 11:00 17 березня 2018 року за посиланням: http://bit.ly/2G0d2YM.

Захід відбудеться 19-20 березня 2018 року у приміщенні готелю «Рейкарц» за адресою: м. Суми, вулиця Воскресенська, 1.

Участь у заході безкоштовна. Організатори забезпечують харчування та роздаткові інформаційні матеріали. Про успішний відбір вас повідомлять організатори додатково після реєстрації. З питаннями щодо заходу звертайтеся до регіонального координатора ТІ Україна Галини Скальської skalska@ti-ukraine.org.

Цей  тренінг виконується Transparency International Україна завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках проекту «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «Взаємодія!». Окремі думки, висловлені під час заходу та у матеріалах, є відповідальністю організаторів і не обов’язково відображають погляди Агентства USAID або Уряду США.

Довідка

Transparency International Україна є представництвом глобальної антикорупційної неурядової організації  Transparency International, що має понад  90 національних представництв та працює більше як у 100 країнах світу. Місія ТІ Україна: обмежити збільшення рівня корупції в Україні шляхом сприяння прозорості, підзвітності і доброчесності публічної влади і громадянського суспільства. Дізнатися більше про діяльність організації можна  на сайті www.ti–ukraine.org

Завантажити анонс

Завантажити програму