Transparency International Україна повідомляє про початок тестування електронних майданчиків організаторів електронних торгів (аукціонів) на відповідність технічним вимогам Електронної торгової системи ProZorro.Продажі (ЦБД-2) та запрошує усіх бажаючих організаторів електронних торгів (аукціонів) пройти таке тестування.

Наголошуємо, що проходження тестування електронного майданчика на відповідність технічним вимогам Електронної торгової системи ProZorro.Продажі є необхідною умовою для роботи з Електронною торговою системою РгоZогго.Продажі (ЦБД-2).

Відповідно до п.3 Положення тестування електронних майданчиків на відповідність технічним вимогам ЕТС ProZorro.Продажі здійснюється Адміністратором виключно на підставі заявок на тестування, які приймаються не пізніше, ніж через 3 робочих дня з дня публікації оголошення про проведення тестування.

Заявки на проведення тестування електронних майданчиків на відповідність технічним вимогам ЕТС ProZorro.Продажі приймаються з 27 листопада 2017 року по 29 листопада 2017 року включно за адресою: 04053, м. Київ, вулиця Січових Стрільців, 37-41, 5 поверх. До заявки на тестування також додається витяг (виписка) (електронний витяг) з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців щодо заявника, сформований не раніше як за три дні до дня подачі заявки на тестування (https://ti-ukraine.org/wp-content/uploads/2017/11/Polozhennia-pro-testuvannia-TsBD-2.pdf). Додатково заявник подає заявку на тестування електронного майданчик в електронному вигляді, заповнивши відповідну форму за посиланням  https://goo.gl/forms/SNyxvxt9wsE0hpPQ2 .