Представники міськради Краматорська звернулися до українського відділення глобальної мережі Transparency International із проханням презентувати в місті рейтинг прозорості 100 міст України. Організація з радістю підтримує прагнення влади міста до прозорості й організовує презентацію рейтингу у Краматорську. Запрошуємо на захід представників влади, громадських активістів та журналістів, а також усіх зацікавлених у прозорості міста.

Захід відбудеться 2 березня з 13.30 до 15.30 за адресою площа Миру, 2

Команда аналітиків ТІ Україна спільно з Інститутом політичної освіти вибудувала рейтинг міст за 91 показником у 13 сферах, зокрема, бюджетуванні, землекористуванні, кадровій політиці, закупівлях, наявності онлайн-послуг та інших.

У рейтингу прозорості сотні найбільших міст України Краматорськ продемонстрував не найкращі результати. Місто посіло 34 місце й отримало 33,41 балів зі 100 можливих й опинилося у групі міст, які марковано червоним кольором. У цих містах потрібно терміново вирішувати проблеми із підзвітністю та відкритістю.

За які сфери місто отримало найбільшу кількість балів? Наскільки Краматорськ є прозорим у порівнянні з іншими обласними центрами? Чому аж три сфери відповідальності влади отримали менше одного балу, і як це виправити? Відповіді на ці питання ви отримаєте на нашому заході.

Рейтинг представлять:

  • Катерина Цибенко, керівниця напрямку Transparency International Україна «Прозорі міста»;
  • Артем Вівдич – директор Донецького Центру розвитку місцевого самоврядування
  • Ошурко Денис Вікторович – секретар міської ради

 

Особливу увагу фахівці приділять шляхам поліпшення ситуації у сферах з найгіршими показниками і запропонують свою консультативну підтримку.

Для участі зареєструйтеся, будь ласка, за посиланням:  https://docs.google.com/forms/d/14_gsn6kRhH8GNWT0ZC2F8i-3DTmUnNTO116FkYpPSts/edit

 

Проект «Розбудова прозорості в містах України» здійснюється за підтримки Фонду демократії ООН.

Контакт для медіа: Аліна Кобенко, менеджер з комунікацій напрямку «Прозорі міста» в Transparency International Україна

kobenko@ti-ukraine.org

+38 0930648865

 

Transparency International Україна є представництвом глобальної антикорупційної мережі Transparency International, що працює більше як у 100 країнах світу. Місія ТІ Україна: знизити рівень корупції в Україні шляхом сприяння прозорості, підзвітності та доброчесності публічної влади і громадянського суспільства. Дізнатися більше www.ti-ukraine.org