Представники міськради Житомира звернулися до українського відділення глобальної мережі Transparency International з проханням презентувати в місті рейтинг прозорості 100 міст України. Організація з радістю підтримує прагнення влади міста до прозорості. Тому ТІ Україна організовує позапланову презентацію рейтингу Житомира й запрошує на неї представників влади, громадських активістів та журналістів, а також усіх зацікавлених у прозорості міста.

Захід відбудеться 4 жовтня з 12:00 по 14:00 у готелі «Рейкарц» за адресою: Замковий Майдан, 5/8.

Команда аналітиків ТІ Україна спільно з Інститутом політичної освіти вибудувала рейтинг міст за 91 показником у 13 сферах, зокрема, бюджетуванні, землекористуванні, кадровій політиці, закупівлях, наявності онлайн-послуг та інших.

У рейтингу прозорості сотні найбільших міст України Житомир продемонстрував досить пристойні результати: місто посіло 12 місце й отримало 42,8 балів зі 100 можливих. Наскільки Житомир є прозорим у порівнянні з іншими обласними центрами? За які сфери місто отримало найбільшу кількість балів? Чому одна зі сфер отримала нуль балів, і як це виправити? Відповіді на ці питання ви отримаєте на нашому заході.

Рейтинг представлять:

  • Катерина Цибенко, керівниця напрямку Transparency International Україна «Прозорі міста»;
  • Анатолій Котов, асистент проекту «Розбудова прозорості в містах України»;
  • Сергій Яцик, проектний менеджер ГО «Молодіжна фундація європейських ініціатив» (Житомир);
  • Представник Житомирської міської ради.

Особливу увагу фахівці приділять шляхам поліпшення ситуації у сферах з найгіршими показниками і запропонують свою консультативну підтримку.

Для участі зареєструйтеся, будь ласка, за посиланням: http://bit.ly/2x8elTQ

Проект «Розбудова прозорості в містах України» здійснюється за підтримки Фонду демократії ООН.

Завантажити анонс