Українське представництво міжнародної антикорупційної організації TransparencyInternational в рамках програми Transparent Cities/Прозорі міста розробили Рейтинг прозорості інвестиційного сектору 100 найбільших міст України метою якого є підвищення рівня антикорупційної практики та прозорості на рівні міста в інвестиційній сфері.

Запрошуємо Вас взяти участь у презентації результатів вимірювання прозоростіінвестиційного сектору 100 найбільших міст України, що відбудеться 10 жовтня 2018 р. о 14.00 у місті Київ за адресою вул.Хрещатик, буд. 10 (простір ihub).

На заході буде детально проаналізовано ситуацію з прозорістю інвестиційного сектору міста Київ, а також представлено аналітичний звіт за результатами дослідження.

Також ви дізнаєтесь яке ж місто зайняло перше місце у Рейтингу прозорості інвестиційного сектору 100 найбільших міст України та які міста опинилися серед аутсайдерів, які перспективи відкриває для міста високі позиції в рейтингу та чому підвищення прозорості в інвестиційній сфері може не тільки допомогти привабити бізнес в міста України, а й подолати корупцію.

Спікерами заходу виступлять:

  1. Катерина Цибенко, керівниця програми Transparent cities/Прозорі міста, яку впроваджує Transparency International Ukraine
  2. Анатолій Котов, координатор проєкту “Від прозорості в інвестиційному секторі до подолання корупційних ризиків”.

Також на заході будуть присутні представники міської ради м. Києва, а також представники бізнес-асоціацій.

 

Реєстрація обов’язкова за посиланням: https://goo.gl/forms/le26tsNpX8ZlOHe92

Контактні особи:

Анатолій Котов, Координатор проєкту, ел.адреса [email protected], м.т. 0973984638