Вищий антикорупційний суд призначив покарання у вигляді 4 років позбавлення волі слідчому прокуратури та 3 роки — адвокату без права обіймати певні посади протягом 2 років.

Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура розпочали це розслідування ще 1 листопада 2016 року. Тоді, кажуть у НАБУ, слідчий прокуратури Павленко та адвокат Боженко взяли 50 тис. дол. хабаря для себе та третьої особи. Вони нібито мали вплинути на перекваліфікацію підозри чоловіку, якого підозрювали у шахрайстві. 

Обом фігурантам інкримінували зловживання впливом (ч. 2 ст. 369-2).

25 квітня 2017 року САП спрямувало обвинувальний акт до Подільського районного суду, де справа слухалася аж до запуску Вищого антикорупційного суду. 

НАБУ та САП розпочали це розслідування ще 1 листопада 2016 року. Тоді, кажуть у НАБУ, слідчий прокуратури Павленко та адвокат Боженко взяли 50 тис. дол. хабаря для себе та третьої особи.

Цікава й пов’язана з цим кейсом справа. Як зазначає Олег Новіков зі Слово і Діло, слідчий прокуратури Павленко та адвокат Боженко мали посприяти чоловіку, який обіцяв за 30 тис. дол. позитивну рекомендацію ВККС у конкурсі на суддю місцевого суду. А Верховна Рада проголосує за його призначення суддею безстроково.

Нагадаємо, 22 липня ВАКС засудив Анатолія Целуха, суддю Малиновського райсуду суду Одеси, до 7 років ув’язнення з конфіскацією. Йшлося про використання службового становища, хабар у 2,5 тис. доларів за розгляд цивільної справи та потрібне судове рішення.

Наразі підсудні мають 30 днів, аби подати апеляцію на рішення ВАКС.

Наразі підсудні мають 30 днів, аби подати апеляцію на рішення ВАКС.