Громадська організація “Трансперенсі Інтернешнл Україна” (далі – «TI Україна») оголошує тендер на закупівлю послуг зі створення дизайну модулю “Бюджет для громадян” (OpenBudget) в рамках проекту «Є-data» для інформування широкого кола громадськості в доступній формі про бюджетний процес та інформації про бюджетні кошти на всіх стадіях планування та використання бюджетних коштів в рамках проекту Є-data та реалізації Концепції «Прозорий бюджет»

 1. Термін надання послуг/виконання робіт: з 27 грудня 2017 року по 24 січня 2018 року.

MVP (початкова версія продукту) необхідно продемонструвати до 17/01/2018. Після узгодження результату MVP, остаточний результат очікується 24/01/2018.
Очікуваний результат: Підписання контракту. Отримання послуг з створення дизайну модулю “Бюджет для громадян” (OpenBudget) згідно Технічного Завдання (вимог) до розробки модуля “Бюджет для громадян” (OpenBudget) в рамках проекту Є-data (див. Додаток 1).

 1. Обов’язкові технічні та кваліфікаційні вимоги до предмета закупівлі:
Обов’язкові кваліфікаційні вимоги до постачальника товарів або виконавця робіт та послугДокументи, які підтверджують відповідність кваліфікаційним вимогам
1.Наявність досвіду роботи (мінімум три роки) з надання послуг з розробки дизайну веб-порталів у сфері публічних фінансів●        Виписка з ЄДР або аналогічний документ
 
2.Референс-лист, що включає перелік корпоративних клієнтів з телефонами контактних осіб.●        Додаток № 1 до Тендерної пропозиції: «Референс-лист, що включає перелік корпоративних клієнтів з телефонами контактних осіб».
3.Інформація щодо дизайну розроблених веб-сайтів (дизайн порталів) у сфері публічних фінансів за останні 2-3 роки:
●        Технології які використовувались при створенні дизайну веб-порталів у сфері публічних фінансів
●        Підтверджене портфоліо з розробки дизайну веб-порталів у сфері публічних фінансів, аналогічних за масштабом
●        Додаток № 2 до Тендерної пропозиції: «Перелік, кількість та якість розробленого дизайну веб-порталів у сфері публічних фінансів та технології що були використані» за останні 2-3 роки.
 
4.Наявність в штаті компанії:
●        Web-дизайнер
●        Координатор проекту
●        Тендерна пропозиція
5.Право на здійснення підприємницької діяльності за законодавством України●        Сканкопія Статуту (для юридичних осіб)
●        Документ, що підтверджує право на підписання договору.

 

Обов’язкові технічні вимоги до предмета закупівліДокументи, які підтверджують відповідність технічним вимогам
1.Оплата послуг здійснюється на умовах
оплати по факту, після проведення робіт зі створення дизайну модулю “OpenBudget”
Тендерна пропозиція

 
* До оцінювання згідно критеріям оцінки допускаються тендерні пропозиції, які відповідатимуть обов’язковим технічним та кваліфікаційним вимогам. Невідповідність хоча б одній з технічних та технічних вимог тендерної пропозиції учасника призводить до автоматичної повної дискваліфікації такої тендерної пропозиції.
 

 1. Критерії оцінки тендерних пропозицій, які відповідатимуть обов’язковим технічним та кваліфікаційним вимогам, та їх вагові коефіцієнти:
Критерій оцінкиВаговий коефіцієнтДокументи, які підтверджують відповідність критерію
1.Вартість робіт50Тендерна пропозиція
2.Технології, що були використані при розробці дизайну веб-порталів за останні 2-3 роки, перелік та кількість створених веб-порталів.30Додаток № 2 до Тендерної пропозиції: «Перелік, кількість та якість дизайну розроблених веб-порталів у сфері публічних фінансів та технології що були використані».
3.Досвід, рекомендації.20Додаток № 1 до Тендерної пропозиції: «Референс-лист, що включає перелік корпоративних клієнтів з телефонами контактних осіб» та рекомендаційні листи (у разі наявності).
 

 
 
Додаткова інформація (заповнюється у разі необхідності):

 • Учасник конкурсних торгів обов’язково повинен додатково надавати інформацію у відповідності до додатків, що зазначені в технічних та кваліфікаційних вимогах;
 • Кінцева пропонована вартість послуг має бути вказана з ПДВ (якщо має місце).

TI Україна залишає за собою право в момент визначення переможця тендеру рекомендувати переможцю збільшити або зменшити на 15% обсяг послуг з відповідною зміною ціни або інших умов тендерної пропозиції.
 
ТЕНДЕРНА ПРОПОЗИЦІЯ МАЄ ВКЛЮЧАТИ В СЕБЕ:

 1. Заповнена форма Тендерної пропозиції (форма додається).
 2. Виписка з ЄДР або аналогічний документ.
 3. Сканкопія Статуту і витягу з протоколу про призначення керівника (для юридичних осіб).
 4. Документ, що підтверджує право на підписання договору.
 5. Рекомендаційні листи від корпоративних клієнтів за останні 2-3 роки (у разі наявності).
 6. «Референс-лист Додаток № 1, що включає перелік корпоративних клієнтів з телефонами контактних осіб».
 7. Додаток № 2 до Тендерної пропозиції: «Перелік, кількість та якість дизайну розроблених веб-порталів у сфері публічних фінансів за останні 2-3 роки та технології що були використані».

ПОСАДОВІ ОСОБИ ЗАМОВНИКА, УПОВНОВАЖЕНІ ЗДІЙСНЮВАТИ ЗВ’ЯЗОК З УЧАСНИКАМИ ТОРГІВ
Додаткову інформацію можна отримати:
Олександр Щелоков, керівник проекту Є-data
е-mail: [email protected]
Голубчик Юрій, аналітик проект Є-data
е-mail: [email protected]
ПОРЯДОК ОТРИМАННЯ ТЕНДЕРНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ
Форма тендерної пропозиції додана до оголошення.
Тендерні пропозиції надсилайте у електронному вигляді на адреси [email protected], [email protected] та [email protected] з приміткою «Тендер на закупівлю послуг  з створення дизайну модулю “Бюджет для громадян” (OpenBudget) в рамках проекту «Є-data»
ПРАВИЛА ОФОРМЛЕННЯ ТЕНДЕРНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ УЧАСНИКА ТОРГІВ

 1. Учасники мають подавати пропозиції у електронному вигляді.
 2. Надані сканкопії документів мають бути розбірливими та якісними.
 3. Відповідальність за достовірність наданої інформації в своїй тендерній пропозиції несе учасник.
 4. Строк дії тендерної пропозиції повинен становити не менше 30 днів з дати закінчення терміну надання пропозицій.
 5. Тендерна пропозиція має бути отримана TI Україна у електронному вигляді.
 6. У разі, якщо тендерна пропозиція надійшла після спливу кінцевого терміну приймання тендерних пропозицій, то така пропозиція не приймається до оцінки.
 7. До участі у оцінці тендерних пропозицій Комітетом із затвердження закупівлі допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам Оголошення та формі тендерної пропозиції.

ТЕНДЕРНІ ПРОПОЗИЦІЇ ПРИЙМАЮТЬСЯ НА ЕЛЕКТРОННУ АДРЕСУ:
[email protected], [email protected] та [email protected]
КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ПРИЙМАННЯ ТЕНДЕРНИХ ПРОПОЗИЦІЙ ВІД УЧАСНИКІВ ТОРГІВ:
25 грудня 2017 року, до 10:00 год. 00 хв. за київським часом.
РОЗКРИТТЯ ТЕНДЕРНИХ ПРОПОЗИЦІЙ УЧАСНИКІВ ТОРГІВ ВІДБУДЕТЬСЯ:
26 грудня 2017 року, о 12:00 год. 00 хв. за київським часом.
Додаткова інформація (заповнюється у разі необхідності):

 • Учасник конкурсних торгів обов’язково повинен додатково надавати інформацію у відповідності до додатків, що зазначені в технічних та кваліфікаційних вимогах;

TI Україна залишає за собою право в момент визначення переможця тендеру рекомендувати переможцю збільшити або зменшити на 15% обсяг послуг з відповідною зміною ціни або інших умов тендерної пропозиції.
Найбільш вигідна тендерна пропозиція визначається Комітетом із затвердження закупівлі TI Україна серед тендерних пропозицій, які відповідають умовам цього Оголошення та умовам Тендерної пропозиції, згідно критеріїв оцінки, які зазначені у тендерній пропозиції.
Визначення переможця даної процедури закупівлі відбудеться протягом 3 (трьох) робочих днів з дати відкриття тендерних пропозицій з можливістю подовження цього строку за необхідності письмового уточнення інформації, яка міститься у тендерних пропозиціях, не більше ніж на 2 (два) робочих дні.
Результати процедури закупівлі буде повідомлено всім учасникам не пізніше 5 (п’яти) робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможця шляхом оприлюднення на веб-сайті TI Україна / та шляхом надсилання відповідних повідомлень учасникам тендеру поштою або електронною поштою. Переможцю процедури закупівлі упродовж 5 (п’яти) робочих днів, з моменту визначення його переможцем, буде надіслане повідомлення електронною поштою про акцепт його пропозиції.
TI Україна залишає за собою право вимагати від учасників конкурсних торгів (тендеру) додаткові матеріали або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень пропозицій вимогам специфікації та юридичної особи, як учасника даних конкурсних торгів.
Учасники конкурсних торгів погоджуються з тим, що TI Україна не повертає матеріали, подані на будь-якій стадії проведення конкурсних торгів.
Додаток 1 до Оголошення про проведення закупівлі
Технічне завдання (вимоги) на розробку модулю “Бюджет для громадян” (OpenBudget) в рамках проекту «Єdata»
Цілі
Створення дизайну модулю “Бюджет для громадян” (OpenBudget) для інформування широкого кола громадськості в доступній формі про бюджетний процес та інформації про бюджетні кошти на всіх стадіях планування та використання бюджетних коштів в рамках проекту Є-data та реалізації Концепції «Прозорий бюджет»
Терміни виконання
27/12/2017 – 24/01/2018
MVP необхідно продемонструвати до 17/01/2018. Після узгодження результату MVP, остаточний результат очікується 24/01/2018.
Необхідні ресурси

 • Web-дизайнер
 • Координатор проекту

Задачі
Портал повинен мітити наступні розділи:

 1. Хедер – відображає назву, логотип, опції реєстрації/авторизації та статистичні дані щодо користувачів системи для незареєстрованого громадянина, та додатково відображає ім’я, привітання та піктограму з кількістю нових повідомлень для зареєстрованого користувача:
 2. Головне меню розміщується у лівій боковій панелі та містить наступні пункти:
 3. Головна сторінка
 4. Новини

III. Статистика

 1. Доходи та видатки
 2. Глосарій
 3. Бюджетна грамотність

VII. API
VIII. Геолокація та підписка на повідомлення

 1. Контакти

Розділ «Бюджетна грамотність» також повинен містити підпункти:

 • Бюджетна система України
 • Бюджетний процес
 • Розподіл бюджетів на фонди
 • Бюджетна класифікація
 • Доходи
 • Видатки
 • Фінансування
 • Кредитування
 • Трансферти
 • Звітність
 • Розпорядники бюджетних коштів
 • Бюджетні установи
 • Корисні посилання
 1. Футер порталу повинен містити відомості щодо авторських прав на портал

Портал повинен бути розроблений з урахуванням вимог кросплатформенності та адаптивного дизайну.
 
Завантажити форму тендерної пропозиції
Завантажити технічне завдання