Громадська організація “Трансперенсі Інтернешнл Україна” (далі – «TI Україна») оголошує тендер на закупівлю послуг зі створення інтерфейсу Реєстру Активів ФГВФО (далі – РА) для взаємодії з Базою Даних Реєстру Активів ФГВФО (далі – БД) та з Центральною Базою Даних Електронної Торгової Системи щодо організації та проведення відкритих торгів (аукціонів) з продажу активів (майна) банків, що виводяться з ринку та банків, що ліквідуються (далі ЕТС).

 1. Термін надання послуг/виконання робіт: з 25 жовтня 2017 року по 17 листопада 2017 року.

MVP (початкова версія продукту) необхідно продемонструвати до 7/11/2017. Після узгодження результату MVP, остаточний результат очікується 17/11/2017.

 1. Очікуваний результат: Підписання контракту. Отримання послуг з створення інтерфейсу Реєстру Активів згідно Технічного Завдання (див. Додаток 1).
 2. Обов’язкові технічні та кваліфікаційні вимоги до предмета закупівлі:
Обов’язкові кваліфікаційні вимоги до постачальника товарів або виконавця робіт та послугДокументи, які підтверджують відповідність кваліфікаційним вимогам
1.Наявність досвіду роботи (мінімум три роки) з надання послуг з розробки веб-порталів.●        Виписка з ЄДР або аналогічний документ

 

2.Референс-лист, що включає перелік корпоративних клієнтів з телефонами контактних осіб.●        Додаток № 1 до Тендерної пропозиції: «Референс-лист, що включає перелік корпоративних клієнтів з телефонами контактних осіб».
3.Інформація щодо розроблених веб-сайтів за 2017 р.:

●        Технології які використовувались при створенні веб-порталів

●        Підтверджене портфоліо з розробки і супроводу веб-порталів, аналогічних за масштабом

●        Додаток № 2 до Тендерної пропозиції: «Перелік, кількість та якість розроблених веб-порталів у 2016 р. та технології що були використані».

 

4.Наявність в штаті компанії:

●        Web-дизайнер

●        Верстальник (досвід роботи 2+ роки)

●        Web-розробник (досвід роботи з сайтами побудованими на базі фреймворку PHP YII 2.0)

●        Розробник баз даних (досвід роботи з MySQL 5+)

●        Координатор проекту

●        Тендерна пропозиція
5.Право на здійснення підприємницької діяльності за законодавством України●        Сканкопія Статуту (для юридичних осіб)

●        Документ, що підтверджує право на підписання договору.

 

Обов’язкові технічні вимоги до предмета закупівліДокументи, які підтверджують відповідність технічним вимогам
1.Оплата послуг здійснюється на умовах

оплати по факту, після проведення робіт зі створення інтерфейсу Реєстру Активів

Тендерна пропозиція

 

* До оцінювання згідно критеріям оцінки допускаються тендерні пропозиції, які відповідатимуть обов’язковим технічним та кваліфікаційним вимогам. Невідповідність хоча б одній з технічних та технічних вимог тендерної пропозиції учасника призводить до автоматичної повної дискваліфікації такої тендерної пропозиції.

 

 1. Критерії оцінки тендерних пропозицій, які відповідатимуть обов’язковим технічним та кваліфікаційним вимогам, та їх вагові коефіцієнти:
Критерій оцінкиВаговий коефіцієнтДокументи, які підтверджують відповідність критерію
1.Вартість робіт50Тендерна пропозиція
2.Технології, що були використані при розробці веб-порталів у 2016 році, перелік та кількість створених веб-порталів.30Додаток № 2 до Тендерної пропозиції: «Перелік, кількість та якість розроблених веб-порталів у 2016 р. та технології що були використані».
3.Досвід, рекомендації.20Додаток № 1 до Тендерної пропозиції: «Референс-лист, що включає перелік корпоративних клієнтів з телефонами контактних осіб» та рекомендаційні листи (у разі наявності).

 

 

 

Додаткова інформація (заповнюється у разі необхідності):

 • Учасник конкурсних торгів обов’язково повинен додатково надавати інформацію у відповідності до додатків, що зазначені в технічних та кваліфікаційних вимогах;
 • Кінцева пропонована вартість послуг має бути вказана з ПДВ (якщо має місце).

TI Україна залишає за собою право в момент визначення переможця тендеру рекомендувати переможцю збільшити або зменшити на 15% обсяг послуг з відповідною зміною ціни або інших умов тендерної пропозиції.

 

ТЕНДЕРНА ПРОПОЗИЦІЯ МАЄ ВКЛЮЧАТИ В СЕБЕ:

 1. Заповнена форма Тендерної пропозиції (форма додається).
 2. Виписка з ЄДР або аналогічний документ.
 3. Сканкопія Статуту і витягу з протоколу про призначення керівника (для юридичних осіб).
 4. Документ, що підтверджує право на підписання договору.
 5. Рекомендаційні листи від корпоративних клієнтів за 2016 рік (у разі наявності).
 6. «Референс-лист Додаток № 1, що включає перелік корпоративних клієнтів з телефонами контактних осіб».
 7. Додаток № 2 до Тендерної пропозиції: «Перелік, кількість та якість розроблених веб-порталів у 2016 р. та технології що були використані».

ПОСАДОВІ ОСОБИ ЗАМОВНИКА, УПОВНОВАЖЕНІ ЗДІЙСНЮВАТИ ЗВ’ЯЗОК З УЧАСНИКАМИ ТОРГІВ

Додаткову інформацію можна отримати:

Євген Білик, проектний менеджер ТІ Україна

е-mail: [email protected]

Сергій Кулик, ІТ координатор проекту ProZorro.Продажі

е-mail: [email protected]

ПОРЯДОК ОТРИМАННЯ ТЕНДЕРНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ

Форма тендерної пропозиції додана до оголошення.

Тендерні пропозиції надсилайте у електронному вигляді на адреси [email protected] та [email protected] з приміткою «Тендер на закупівлю послуг  з створення інтерфейсу Реєстру Активів.

ПРАВИЛА ОФОРМЛЕННЯ ТЕНДЕРНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ УЧАСНИКА ТОРГІВ

 1. Учасники мають подавати пропозиції у електронному вигляді.
 2. Надані сканкопії документів мають бути розбірливими та якісними.
 3. Відповідальність за достовірність наданої інформації в своїй тендерній пропозиції несе учасник.
 4. Строк дії тендерної пропозиції повинен становити не менше 30 днів з дати закінчення терміну надання пропозицій.
 5. Тендерна пропозиція має бути отримана TI Україна у електронному вигляді.
 6. У разі, якщо тендерна пропозиція надійшла після спливу кінцевого терміну приймання тендерних пропозицій, то така пропозиції не приймається до оцінки.
 7. До участі у оцінці тендерних пропозицій Комітетом із затвердження закупівлі допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам Оголошення та формі тендерної пропозиції.

ТЕНДЕРНІ ПРОПОЗИЦІЇ ПРИЙМАЮТЬСЯ НА ЕЛЕКТРОННУ АДРЕСУ:

[email protected] та [email protected]

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ПРИЙМАННЯ ТЕНДЕРНИХ ПРОПОЗИЦІЙ ВІД УЧАСНИКІВ ТОРГІВ:

20 жовтня 2017 року, до 10:00 год. 00 хв. за київським часом.

РОЗКРИТТЯ ТЕНДЕРНИХ ПРОПОЗИЦІЙ УЧАСНИКІВ ТОРГІВ ВІДБУДЕТЬСЯ:

20 жовтня 2017 року, о 12:00 год. 00 хв. за київським часом.

Додаткова інформація (заповнюється у разі необхідності):

 • Учасник конкурсних торгів обов’язково повинен додатково надавати інформацію у відповідності до додатків, що зазначені в технічних та кваліфікаційних вимогах;

TI Україна залишає за собою право в момент визначення переможця тендеру рекомендувати переможцю збільшити або зменшити на 15% обсяг послуг з відповідною зміною ціни або інших умов тендерної пропозиції.

Найбільш вигідна тендерна пропозиція визначається Комітетом із затвердження закупівлі TI Україна серед тендерних пропозицій, які відповідають умовам цього Оголошення та умовам Тендерної пропозиції, згідно критеріїв оцінки, які зазначені у тендерній пропозиції.

Визначення переможця даної процедури закупівлі відбудеться протягом 3 (трьох) робочих днів з дати відкриття тендерних пропозицій з можливістю подовження цього строку за необхідності письмового уточнення інформації, яка міститься у тендерних пропозиціях, не більше ніж на 2 (два) робочих дні.

Результати процедури закупівлі буде повідомлено всім учасникам не пізніше 5 (п’яти) робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможця шляхом оприлюднення на веб-сайті TI Україна https://ti-ukraine.org/ та шляхом надсилання відповідних повідомлень учасникам тендеру поштою або електронною поштою. Переможцю процедури закупівлі упродовж 5 (п’яти) робочих днів, з моменту визначення його переможцем, буде надіслане повідомлення електронною поштою про акцепт його пропозиції.

TI Україна залишає за собою право вимагати від учасників конкурсних торгів (тендеру) додаткові матеріали або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень пропозицій вимогам специфікації та юридичної особи, як учасника даних конкурсних торгів.

Учасники конкурсних торгів погоджуються з тим, що TI Україна не повертає матеріали, подані на будь-якій стадії проведення конкурсних торгів.

Додаток 1 до Оголошення про проведення закупівлі

Технічне завдання на розробку інтерфейсу Реєстру Активів ФГВФО

Цілі

Створення інтерфейсу Реєстру Активів ФГВФО (далі – РА) для взаємодії з Базою Даних Реєстру Активів ФГВФО (далі – БД) та з Центральною Базою Даних Електронної Торгової Системи щодо організації та проведення відкритих торгів (аукціонів) з продажу активів (майна) банків, що виводяться з ринку та банків, що ліквідуються (далі ЕТС).

Терміни виконання

25/10/2017 – 17/11/2017

MVP необхідно продемонструвати до 7/11/2017. Після узгодження результату MVP, остаточний результат очікується 17/11/2017.

Необхідні ресурси

 • Web-дизайнер
 • Верстальник (досвід роботи 2+ роки)
 • Web-розробник (досвід роботи з сайтами побудованими на базі фреймворку PHP YII 2.0)
 • Розробник баз даних (досвід роботи з сервером баз даних MySQL 5+)
 • Координатор проекту

Задачі

 • Можливість перегляду активів в БД
 • Можливість редагування активів в БД
 • Можливість масового завантаження інформації про активи з використанням узгодженого шаблону таблиці до БД (не через інтерфейс РА)
 • Інтеграція з Єдиним Кабінетом ФГВФО
 • Пошук по РА
 • Можливість створення Лотів з активів розміщених в БД
 • Створення рівнів доступу для роботи з Реєстром:
  1. Банк (можливість перегляду своїх активів/лотів, створення/редагування своїх активів, створення лотів в РА, створення аукціонів в ЕТС на базі лотів БД)
  2. Фонд (можливість перегляду усіх активів та лотів, створення лотів використовуючи активи РА, підтвердження/скасування дій Банку)
  3. Адміністратор (будь-які дії з користувачами)
 • Логування усіх дій усіх користувачів в РА

Технічна документація

Завантажити форму тендерної пропозиції