Українське представництво міжнародної антикорупційної організації Тransparency International запрошує активістів, журналістів та всіх, хто цікавиться прозорістю на тренінг в Мелітополі «Як звичайній людині впливати на владу?». На заході представники громадськості зможуть отримати теоретичні знання та практичні інструменти, за допомогою яких можна впливати на органи місцевого самоврядування та підвищувати прозорість рідного міста.

 

Тренінг відбудеться у Мелітополі 20 лютого, у Палаці культури ім. Шевченка за адресою: площа Перемоги, 4, кабінет 38. Реєстрація з 9.00 до 9.30

Для участі в заході обов’язково за посиланням https://goo.gl/forms/QnebWLr8mCwJ2GaO2.  Дедлайн реєстрації – 16 лютого.

Тренером на заході буде Ольга Омельчук  – магістр державного управління, адвокат, експерт з місцевого розвитку, міський голова м.Нетішин (2010-1012 р.р.).

Разом із учасниками зосередяться на тому, як займатися моніторингом бюджету та контролювати роботу комунальних підприємств.

 

Нагадаєм, що у рейтингу прозорості 100 міст України Мелітополь посідає лише 55 місце. Місто отримало тільки 29,2 бали зі 100. Найвищі бали місто набрало у сфері Інформації про гранти та виділення фінансів – 4 бали та  у сфері Освіти, отримавши 4,5 бали. Утім, у двох сферах місто отримало 0 балів. Зокрема, найнепрозорішими є житлова політика та сфера соціальних послуг.

Сьогодні в Україні відбувається децентралізація, місцева влада отримує більше повноважень, а місцеві бюджети стають більш незалежними. Тому важливо створити та розвинути такі механізми моніторингу та громадського контролю, які будуть попереджати корупцію на регіональному рівні.

Проект «Зроби місто прозорим, бери участь у врядуванні» виконується ТІ Україна у співпраці з Центром демократії та верховенства права в рамках проекту «Посилення коаліції РПР», який впроваджується за підтримки Європейського Союзу.

 

Контакт для медіа: Аліна Кобенко, менеджер з комунікацій проекту «Розбудова прозорості в містах України»

м.т. +38 0930648865,

e-mail: kobenko@ti-ukraine.org

Transparency International Україна є представництвом глобальної антикорупційної мережі Transparency International, що працює більше як у 100 країнах світу. Місія ТІ Україна: знизити рівень корупції в Україні шляхом сприяння прозорості, підзвітності та доброчесності публічної влади і громадянського суспільства. Дізнатися більше www.ti-ukraine.org

Завантажити анонс