Українське представництво Transparency International презентувало аналітичний звіт «Гроші, довіра й ефективність управління: чому варто боротися за прозорість українських міст?». 

Про що ви дізнаєтесь прочитавши звіт:

  • Чому прозорість — це вигідно?
  • Як прозорість впливає на фінансову спроможність міст?
  • Як прозорість впливає на ефективність управління?
  • Як прозорість впливає на довіру до місцевого самоврядування?

Прозорість — це не щось просто декларативне, — розповідає аналітикиня Трансперенсі Інтернешнл Україна. — При правильній стратегії та комунікації прозорість влади допомагає містам залучати іноземні інвестиції та отримувати вигідні кредити. У звіті ми розповідаємо про успішні кейси українських міст та інструменти, які допоможуть реалізувати потенціал прозорості.”

Наше дослідження показало, що серед численних факторів, які інвестори враховують при прийнятті рішення відкрити бізнес в українському місті (а це – близькість до митного кордону, робоча сила, середня заробітна плата, кількість підприємств, регіон, сприятливість ділового середовища, прозорість міської влади), муніципальна прозорість має доволі суттєвий вплив. Ми з’ясували, що підвищення показника прозорості міста на 1 бал в середньому сприяє збільшенню суми залучених інвестицій на 0,04%. І це лише один з багатьох прикладів, які показують, що прозорість місцевої влади може приносити дохід українським громадам.

З текстом звіту можна ознайомитись за посиланням http://bit.ly/2RW90XD

array(3) { ["quote_image"]=> bool(false) ["quote_text"]=> string(565) ""Прозорість — це не щось просто декларативне. При правильній стратегії та комунікації прозорість влади допомагає містам залучати іноземні інвестиції та отримувати вигідні кредити. У звіті ми розповідаємо про успішні кейси українських міст та інструменти, які допоможуть реалізувати потенціал прозорості."" ["quote_author"]=> string(71) "Зоряна Семеген, аналітикиня ТІ Україна" }

"Прозорість — це не щось просто декларативне. При правильній стратегії та комунікації прозорість влади допомагає містам залучати іноземні інвестиції та отримувати вигідні кредити. У звіті ми розповідаємо про успішні кейси українських міст та інструменти, які допоможуть реалізувати потенціал прозорості."

Зоряна Семеген, аналітикиня ТІ Україна