Менеджерка/менеджер з міжнародних зв’язків

Тривалість проекту:

до кінця року (з можливістю продовження).

Дедлайн подачі:

31 Липня, 2023

Ми шукаємо людину в команду відділу міжнародних зв’язків та фандрейзингу Transparency International Ukraine. Якщо ви поділяєте наші цінності та маєте бажання адвокувати пріоритети організації та навіть країни на міжнародному рівні — ця вакансія саме для вас!

Команда відділу міжнародних зв’язків та фандрейзингу Transparency International Ukraine координує, адвокує пріоритети організації серед міжнародних партнерів та донорів та працює над фандрейзингом. Зокрема, команда забезпечує системну комунікацію з закордонними партнерами в межах напрямів діяльності організації.

У цій ролі головними є три напрямки: забезпечення максимально ефективної комунікації з міжнародними партнерами, донорами та представниками Секретаріату Transparency International, координація роботи щодо адвокування пріоритетів організації, фандрейзинг та забезпечення розширення мережі міжнародних партнерів організації задля ефективної реалізації проєктів.

Чим ви будете займатись:

 • оглядом міжнародних антикорупційних подій, підготовкою анотацій, та щотижневих міжнародних дайджестів по результатам роботи організації, веденням англомовного твітеру;
 • роботою з базою даних контактів мережі міжнародних партнерів та донорів;
 • підготовкою подачі заявок на міжнародні події;
 • допомогою у організації публічних заходів та зустрічей з представниками міжнародної спільноти та донорів;
 • забезпеченням участі міжнародних партнерів у заходах організації;
 • залучатись до фандрейзингової діяльності організації;
 • залучати команду організації до активностей глобальної спільноти Transparency International.

Які навички вам необхідні для цієї роботи:

 • вільне володіння українською та англійською мовами;
 • пунктуальність, увага до деталей, організованість;
 • досвід проектної діяльності та організації публічних заходів буде перевагою;
 • відмінні навички ділового листування;
 • відмінні письмові та усні комунікативні навички, уміння лаконічно і структуровано викладати інформацію;
 • розуміння грантового циклу, знання принципів та особливостей роботи та фінансування громадських організацій України буде перевагою;
 • знання структури та функцій інституцій Європейського Союзу та американських урядових структур буде перевагою;
 • наявність мережі зв’язків серед міжнародної та донорської спільноти буде перевагою.

Сміливо подавайтеся, якщо маєте:

 • проактивну громадянську позицію та поділяєте цінності організації;
 • мінімум два роки досвіду в сфері міжнародних зв’язків та фандрайзингу;
 • досвід взаємодії з міжнародними стейкхолдерами та донорськими організаціями;
 • зацікавленість в адвокування пріоритетів організації на міжнародному рівні;
 • досвід управління проєктами у співпраці з міжнародними донорськими організаціями буде перевагою.

Ми пропонуємо роботу з цікавими та надзвичайно важливими для країни проєктами та open-minded командою ентузіастів, яка щиро вітатиме вашу ініціативність та проактивність. На цій посаді ви достеменно пізнаєте сферу міжнародних зв’язків та фандрейзингу антикорупційної громадської організації, що є частиною глобальної мережі ТІ.

А ще в нас крутезна команда, конкурентна  винагорода (за результатами співбесіди), офіс поблизу Львівської площі (з безпечним укриттям та всім необхідним для ефективної роботи), розвинений гібридний формат роботи (online + offline) й можливості компенсації навчання для вашого зростання.

Додатково:

– команда відділу міжнародних зв’язків та фандрейзингу — частина Transparency International Ukraine. TI Ukraine — представництво міжнародної організації Transparency International. Організація комплексно підходить до розробки та впровадження змін задля зниження рівня корупції в окремих сферах і має й інші команди, які працюють за своїми напрямками;

– команда відділу міжнародних зв’язків та фандрейзингу працює з міжнародним контекстом і координується виконавчим директором організації, складається з керівника напряму та менеджера з міжнародних зв’язків та фандрайзингу;

– команда має мережу партнерів у Європі та світі, а також має потенціал для утворення нових контактів чи колаборацій;

– найголовніше завдання для нас — бути корисними для максимально ефективної реалізації антикорупційних проєктів в Україні у співпраці з міжнародними стейкхолдерами на шляху до успішної євроатлантичної інтеграції.

 

Якщо вирішите приєднатися, то на вас очікує:

телефонна розмова з нашою HR > тестове завдання > співбесіда з керівником організації і операційним директором > пропозиція співпраці, якщо ми підходимо один одному   Перші 2 місяці будуть випробувальним терміном, а надалі ми підпишемо договір до кінця року (з можливістю продовжити потім).

Старт роботи: якомога швидше, заявки розглядатимуться у міру їх надходження.

Щоб взяти участь в конкурсі, будь ласка, надішли своє CV та мотиваційний лист на адресу [email protected] з темою повідомлення Менеджер/-ка  з міжнародних зв’язків із зазначеним бажаним рівнем заробітної плати.

 

Довідка

Transparency International Ukraine — акредитований представник глобального руху Transparency International, який з 2012 року допомагає Україні ставати сильнішою. Організація комплексно підходить до розробки та впровадження змін задля зниження рівня корупції в окремих сферах.

ТІ Україна допомогла створити та згодом передала державі системи Prozorro, Prozorro.Продажі, eHealth та Prozvit. Також команда впровадила Рейтинги прозорості та підзвітності міст, розбудувала спільноту DOZORRO для контролю за публічними закупівлями та співзаснувала коаліцію RISE UA, що захищає доброчесність і ефективність у відбудові.

* При подачі документів на цю позицію Ви даєте згоду Трансперенсі Інтернешнл Україна на обробку та збереження ваших персональних даних.