Менеджерка/менеджер з персоналу

Тривалість проекту:

на рік (з можливістю продовження).

Дедлайн подачі:

27 Листопада, 2023

Ми шукаємо людину в команду відділу розвитку. Якщо ви поділяєте наші цінності та маєте бажання сприяти розвитку талантів антикорупційної команди, що робить Україну сильнішою — ця вакансія саме для вас!

Менеджерка/менеджер з персоналу відповідає за управління людським капіталом організації для забезпечення досягнення стратегічних цілей організації в максимально ефективний спосіб. Серед основних задач ролі — формування та розвиток команд, підтримка організаційної культури організації, забезпечення відповідності законодавству та кращим практикам сфери управління талантами, шляхом формування та реалізації HR стратегії організації.

HR менеджерка/менеджер є частиною команди відділу розвитку, що комплексно забезпечує операційну діяльність  організації.

Чим безпосередньо ви будете займатись:

 1. Рекрутинг і залучення талантів: залучення та відбір кваліфікованих кандидатів на вакансії в організації. Це включатиме весь цикл рекрутингу (залучення в розробку вакансійних оголошень, проведення співбесід, а також оцінку і участь в прийнятті рішення про відбір найкращих кандидатів), а також адаптацію нових членів команди і супровід їх на цьому шляху. Робота з програмою стажування в організації для формування кадрового резерву.
 2. Розвиток талантів: розробка і координація програм професійного розвитку в організації, планування кар’єрного зростання, організація тренінгів та семінарів для команди.
 3. Управління оцінкою роботи команди: координація та проведення feedback sessions, забезпечення стандартів та підходів до системи оцінки команди, виявлення сильних та слабких сторін працівників для подальших рішень з питань утримання, підвищення або розширення функцій окремих співробітників.
 4. Управління відносинами в команді: залучення у вирішення конфліктів, сприяння більш ефективному управлінню талантами в організації.
 5. Підтримка і розвиток сприятливої організаційної культури: здійснення внутрішніх комунікацій, організація командоформуючих заходів, забезпечення відображення цінностей, місії та візії організації у внутрішній культурі.
 6. Ведення кадрового діловодства: забезпечення дотримання всіх вимог та норм у сфері праці, веденням кадрового діловодства відповідно до КЗпП.
 7. Аналіз та стратегічне планування: робота з HR аналітикою, аналіз ринку праці, робота з розвитку кадрового резерву, розробка стратегічних планів для забезпечення оптимального використання людських ресурсів, розвиток HR-бренду організації.

У нашій команді у вас буде можливість впровадити найсміливіші ідеї для того, щоб сфера управління талантами ставала кращою.

Які навички вам необхідні для цієї роботи:

 • досвід роботи на аналогічній посаді від 3 років;
 • вища освіта у сфері управління персоналом/соціологія/психологія/право;
 • володіння методами пошуку персоналу та інструментами проведення інтерв’ю;
 • вміння вирішувати конфлікти, навички медіації, навички переконування;
 • ініціативність, проактивність;
 • високий рівень комунікативних навичок, вміння вибудовувати довірливі стосунки з людьми;
 • системність і відповідальність, самостійність у прийнятті рішень;
 • відмінні організаторські здібності;
 • знання трудового законодавства та відстеження актуальних змін;
 • відмінне знання української мови, рівень англійської – не нижче intermediate;
 • досвід роботи в громадському секторі буде перевагою.

Сміливо подавайтеся, якщо:

 • слідуєте високим етичним та професійним стандартам;
 • маєте проактивну громадянську позицію та поділяєте цінності організації;
 • орієнтовані на результат;
 • прагнете максимально повно розкривати потенціал людей і їх талантів;
 • готові втілювати нові ідеї та системні рішення.

Ми пропонуємо роботу в цікавому та корисному для країни контексті, з командою натхненних ентузіастів та професіоналів високого рівня. На цій посаді ви матимете можливість розвинути навички роботи у практично всіх сферах HR. Ваша проактивність та ініціативність у інноваціях заохочуватиметься.

А ще в нас крутезна і драйвова команда, конкурентна  винагорода (за результатами співбесіди), офіс на Львівській площі (з безпечним укриттям та всім необхідним для ефективної роботи), розвинений гібридний формат роботи (online + offline) й можливості компенсації навчання для вашого зростання.

 

Додатково:

– команда Відділу розвитку — частина Transparency International Ukraine. TI Ukraine — представництво міжнародної організації Transparency International. Організація комплексно підходить до розробки та впровадження змін задля зниження рівня корупції в окремих сферах;

– команда Відділу розвитку співпрацює зі всіма підрозділами організації і складається з заступниці директора з операційної діяльності, менеджерки з моніторингу та оцінки, перекладачки, системної адміністраторки та адміністративної асистентки.

Якщо вирішите приєднатися, то на вас очікує:

телефонна розмова з нашою HR > співбесіда з операційною директоркою > співбесіда з виконавчим директором > пропозиція співпраці, якщо ми підходимо один одному .  Перші 2 місяці будуть випробувальним терміном, а надалі ми підпишемо договір на рік (з можливістю продовжити потім).

Старт роботи: якомога швидше, заявки розглядатимуться у міру їх надходження.

Щоб взяти участь в конкурсі, будь ласка, надішли своє CV та мотиваційний лист на адресу [email protected] з темою повідомлення Менеджер/-ка з персоналу із зазначеним бажаним рівнем заробітної плати.

Довідка

Transparency International Ukraine акредитований представник глобального руху Transparency International, який з 2012 року допомагає Україні ставати сильнішою. Організація комплексно підходить до розробки та впровадження змін задля зниження рівня корупції в окремих сферах.

ТІ Україна допомогла створити та згодом передала державі системи Prozorro, Prozorro.Продажі, eHealth та Prozvit. Також команда впровадила Рейтинги прозорості та підзвітності міст, розбудувала спільноту DOZORRO для контролю за публічними закупівлями та співзаснувала коаліцію RISE UA, що захищає доброчесність і ефективність у відбудові.

 * При подачі документів на цю позицію Ви даєте згоду Трансперенсі Інтернешнл Україна на обробку та збереження ваших персональних даних.