РЕГІОНАЛЬНІ ПРЕДСТАВНИКИ З МОНІТОРИНГУ ЗАКУПІВЕЛЬ ТА РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЄКТІВ ВІДБУДОВИ

Тривалість проекту:

до кінця року (з можливістю продовження)

Дедлайн подачі:

30 Вересня, 2023

Ми шукаємо 4 регіональних представників з моніторингу закупівель та реалізації проєктів відбудови. Якщо ви поділяєте наші цінності та маєте бажання робити процес відбудови доброчесним, прозорішими та підзвітнішими — ця вакансія саме для вас!

Transparency International Ukraine підготувала концепцію відбудови України. Вона втілює бачення, яким шляхом можливо розв’язати найбільші ризики в процесі відновлення країни. Ми проаналізували досвід інших країн в питанні повоєнної відбудови, основні недоліки та їхні причини. Та запропонували архітектуру процесу відбудови, яка має мінімізувати ризики під час реалізації проєктів відновлення.

Регіональні представники з моніторингу закупівель та реалізації проєктів відбудови забезпечуватимуть максимально ефективне відстеження динаміки реалізації проєктів закупівель та відбудови у регіоні свого проживання.

Чим ви будете займатись:

 • відстеженням та моніторингом закупівель та проєктів, що реалізуються для потреб відновлення/відбудови у визначених регіонах;
 • аналізом та систематизацією інформації про закупівлі та проєкти відбудови у визначених регіонах, здійснення функцій громадського контролю;.
 • аналізом результатів реалізації проєктів відбудови. Визначенням основних проблем, недоліків, перепон та недосконалостей цих проєктів;
 • вибірковим громадським моніторингом на місцях реалізації проєктів відбудови (підтвердження відповідності інформації про проєкт до реального стану впровадження);
 • проведенням моніторингу закупівель замовників та платежів у визначеному регіоні та відстеження закупівель і витрат, що здійснюються для потреб відбудови;
 • підготовкою листів, звернень щодо виявлених ознак порушень і зловживань;
 • іншими заходами, пов’язаними з моніторингом та громадським контролем, у тому числі з питань відбудови, компенсацій та публічних закупівель;
 • взаємодією з регіональними журналістами з питань громадського контролю.

Які навички вам необхідні для цієї роботи:

 • знання законодавства в сфері антикорупції, публічних закупівель та суміжних сферах;
 • базове розуміння основ антикорупційної реформи;
 • вища освіта за напрямком економіка/право/інженерно-технічних професій чи суміжних сфер;
 • вміння пояснювати складні речі простою мовою;
 • добре розвинені аналітичні, комунікаційні та презентаційні навички;
 • вільне володіння продуктами MS (Excel, Power Point тощо). Володіння додатковими аналітичними та графічними інструментами буде перевагою;
 • володіння модулями аналітики bi.prozorro, bipro.prozorro буде перевагою;
 • досвід роботи в складі громадської організації, яка працює у сфері антикорупції та громадського моніторингу закупівель, буде перевагою.

 Сміливо подавайтеся, якщо маєте:

 • Проактивну громадянську позицію та поділяєте цінності організації;
 • аналітичне та стратегічне мислення;
 • пунктуальність, увага до деталей, організованість, проактивність і самозарадність;
 • вміння ефективно організовувати та планувати свій час, дотримуватися дедлайнів;
 • стресостійкість.

Ми пропонуємо роботу в цікавому і корисному напрямі відбудови. На цій посаді ви достеменно пізнаєте сферу локальної відбудови, а також долучитесь до процесів, що допоможуть її зробити прозорою та підзвітною.

А ще в нас конкурентна  винагорода (за результатами співбесіди).

Додатково:

– Transparency International Ukraine співзаснувала коаліцію RISE UA, що захищає доброчесність і ефективність у відбудові.

– команда має мережу партнерів по всій Україні та потенціал для утворення нових контактів чи колаборацій;

– найголовніше завдання для нас — бути корисними процесу прозорої та підзвітної відбудови України, допомагати ухвалювати рішення і впроваджувати нові сервіси та інструменти.

 

Якщо вирішите приєднатися, то на вас очікує:

телефонна розмова з нашою HR > тестове завдання > співбесіда з керівником напряму > пропозиція співпраці, якщо ми підходимо один одному   Перші 2 місяці будуть випробувальним терміном, а надалі ми підпишемо договір до кінця року (з можливістю продовжити потім).

Старт роботи: якомога швидше, заявки розглядатимуться у міру їх надходження.

Щоб взяти участь в конкурсі, будь ласка, надішли своє CV та мотиваційний лист на адресу [email protected] з темою повідомлення “Регіональні представники з моніторингу закупівель та реалізації проєктів відбудови” із зазначеним бажаним рівнем заробітної плати.

 

Довідка

Transparency International Ukraine — акредитований представник глобального руху Transparency International, який з 2012 року допомагає Україні ставати сильнішою. Організація комплексно підходить до розробки та впровадження змін задля зниження рівня корупції в окремих сферах.

ТІ Україна допомогла створити та згодом передала державі системи Prozorro, Prozorro.Продажі, eHealth та Prozvit. Також команда впровадила Рейтинги прозорості та підзвітності міст, розбудувала спільноту DOZORRO для контролю за публічними закупівлями та співзаснувала коаліцію RISE UA, що захищає доброчесність і ефективність у відбудові.

 * При подачі документів на цю позицію Ви даєте згоду Трансперенсі Інтернешнл Україна на обробку та збереження ваших персональних даних.