Антикорупційний комітет Верховної Ради розпочав конкурс на представників ВРУ до комісії, яка обиратиме нового голову АРМА. Згідно із законом, депутати делегують трьох з 8 членів.

З 16 по 27 січня охочі можуть подавати свої кандидатури. Якщо Ви маєте бездоганну ділову репутацію та високий суспільний авторитет, досвід роботи, пов’язаний з участю у формуванні та/або реалізації політики у сферах кримінальної юстиції або запобігання і протидії корупції, — подавайтеся! Повний перелік вимог на сайті Верховної Ради.

У лютому комітет проведе відкриті співбесіди та подасть рекомендовані кандидатури на схвалення парламенту.

Окрім Верховної Ради, по одному представнику повинні визначити Генеральний прокурор, директор Національне антикорупційне бюро України, Міністри юстиції та фінансів, голова Служби фінмоніторингу.

Як тільки комісія буде сформована, Кабмін має оголосити конкурс на нового очільника Агентства з розшуку та менеджменту активів.

Нагадаємо, що АРМА — один з наймолодших новостворених органів в антикорупційній структурі України. АРМА є унікальним прикладом побудови державного органу України за моделлю аналогічних установ, що успішно функціонують у державах-членах ЄС.

Кабмін звільнив першого очільника відомства Антона Янчука перед Новим роком.