Winter is coming! Агентство з розшуку та менеджменту активів шукає нового тимчасового управителя для одного зі своїх найрезонансніших активів — Новояворівської та Новороздільської ТЕЦ.

Восени минулого року НАБУ за погодженням зі Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою просило суд передати до АРМА дві теплоелектроцентралі. Ці активи пов’язані з фігурантами справи про можливе розкрадання газу на 1,4 млрд грн. Згідно з реєстрами бенефіціарними власниками обох підприємств є народні депутати Богдан та Ярослав Дубневичі. Суд погодився, і арештовані активи перейшли в управління АРМА, а тоді Агентство знайшло тимчасового управителя. Та на АРМА і нового управителя чекали “пригоди”.

Наприклад, варто згадати, що на арештованих електроцентралях попередні власники демонтували все обладнання та знищили технічну документацію. А працівники просто перестали виходити на роботу.

До катастрофи залишалося кілька кроків, адже 60 тисяч людей у двох містах Львівщини ризикували залишитися взимку без тепла. Але управитель і представники Агентства гідно впоралися з викликом. Зима минула без трагедій.

Адвокати неодноразово намагалися через суд зняти арешт з цих активів, але всі такі спроби виявилися марними.

У вересні цього року спливає строк дії договору АРМА з чинним управителем ТЕЦ. Тож днями Агентство розпочало нові конкурси на обрання управителів двома теплоелектроцентралями у Львівській області: http://bit.ly/ARMA_konkurs

Агентство переконує, що обладнання на обох станціях відновлено, тому мешканці Новояворівська та Нового Роздолу замерзнути не повинні. Представники АРМА переконані, що управління цими ТЕЦ у нинішньому сезоні може стати справжньою історією успіху. А ми чекаємо на рішення суду у справі про розкрадання газу на 1,4 млрд. Адже лише суд може поставити крапку.

Агентство переконує, що обладнання на обох станціях відновлено, тому мешканці Новояворівська та Нового Роздолу замерзнути не повинні. Представники АРМА переконані, що управління цими ТЕЦ у нинішньому сезоні може стати справжньою історією успіху.

Ця публікація була підготовлена за фінансової підтримки Європейського Союзу. Її зміст є відповідальністю виключно Transparency International Ukraine необов’язково відображає погляди Європейського Союзу.

Transparency International здійснює підтримку Національного агентства в рамках проекту «Підвищення ролі громадянського суспільства в нагляді за державними фінансами», що фінансується Європейським Союзом. Проект має на меті надати громадянському суспільству та журналістам ефективні інструменти для боротьби з корупцією, відмиванням грошей і поверненням активів для здійснення громадського нагляду за фінансами та підтримки запуску Агентства з розшуку та менеджменту активів (АРМА), а також для оновлення реєстру політично значущих осіб. Більше інформації за посиланням: https://goo.gl/SncnHJ