8 лютого Офіс Генерального прокурора надав відповідь на запит НАБУ про передачу справи Татарова. 

В Ірини Венедіктової заявили, що досудове розслідування в цій справі має провадити не НАБУ, а СБУ, і підслідність у справі вже визначена на виконання рішення Печерського районного суду. 

Понад тим, Офіс Генпрокурора звинувачує НАБУ в тому, що працівники відомства, попри визначення підслідності за СБУ, продовжують “відмовлятися скеровувати матеріали справи як до прокурора, так і до органу досудового розслідування”. 

При цьому про те, що Апеляційна палата ВАКС зупинила рішення Печерського суду, яке використали для передачі справи Татарова від НАБУ, у листі з ОГП не згадується, ніби такого рішення і не було.

Тож на сьогодні дані справи щодо Максима Микитася та Олега Татарова досі знаходяться в НАБУ, яке за законом і має в підслідності цю справу. Але продовжувати розслідування Бюро не може, попри законність таких дій. І все через те, що в Офісі Генпрокурора вважають цю справу підслідною Службі безпеки, а рішення ВАКС — менш важливими за рішення Печерського районного суду. 

Як справа щодо Олега Татарова дійшла до такого патового стану? Ми склали детальну хронологію всього, що відбулося в цій справі за останні два місяці, щоб отримати відповідь на це запитання: http://bit.ly/Tatarov_timeline

 

Справи щодо Максима Микитася та Олега Татарова досі знаходяться в НАБУ, яке за законом і має в підслідності цю справу. Але продовжувати розслідування Бюро не може, попри законність таких дій.