Для українців проблема корупції залишається в трійці найактуальніших для держави. У 2015 році Україна отримала 27 балів зі 100  у світовому рейтингу СРІ та склала компанію державам третього світу. Чи змінилось щось у 2016 році?

25 січня світова мережа Transparency International оприлюднить щорічний рейтинг сприйняття корупції.

Об 11:30 25 січня 2017 року в ІА УНІАН відбудеться прес-конференція Transparency International Ukraine щодо місця України на корупційній мапі світу.

Як змінилося сприйняття корупції населенням, чи відчуває корупційний тягар український та міжнародний бізнес, що треба зробити державі, аби отримати значний прорив у рейтингу СРІ – на всі ці питання дадуть відповіді експерти:

  • Ірина Бекешкіна, директор фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва,
  • Томаш Фіала, генеральний директор української інвестиційної компанії «Dragon Capital»,
  • Ярослав Юрчишин, виконавчий директор ТІ Україна.

Акредитація на місці за журналістськими посвідченнями.

Запрошуємо до участі!

Довідка. Щорічний Індекс сприйняття корупції формується Transparency International на базі оцінок міжнародних фінансових аналітиків і правозахисних експертів. Показник країни є оцінкою від 0 (найвищий рівень корупції) до 100 (її відсутність). У 2015 році Україна отримала 27 балів й розділила 130-ту позицію з Парагваєм, Нікарагуа та Камеруном. Повне дослідження доступне за посиланнями: www.ti-ukraine.org  або www.transparency.org.

Завантажити прес-реліз у Word TI_CPI16_240117