Запрошуємо журналістів і активістів на презентацію результатів дослідження прозорості 100 найбільших міст України в Одесі. Вона відбудеться 24 липня з 10:00 до 12:00 у Impact Hub Odessa за адресою вул. Грецька, 1а.  Дослідження було проведене Transparency International Україна спільно з Інститутом політичної освіти.

Одеса посіла 40 місце у рейтингу, отримавши майже 33 бали за прозорість зі 100 можливих. Рейтинг був побудований командою аналітиків за 91 показником у 13 сферах. Досліджувалися сфери бюджетування, землекористування, кадрової політики, закупівель, наявності онлайн-послуг та ін. Оскільки місто є одним із найпотужніших туристичних і торгівельних осередків України, рівень прозорості влади тут має бути набагато вищим.

Над чим слід працювати активістам та місцевій владі, аби зробити місто більш відкритим? Які сфери залишають бажати кращого, а які лідирують по кількості балів? Чи зможе Одеса вийти у десятку лідерів найближчим часом?  Ці та інші питання будуть обговорені на нашому заході.

Рейтинг представлять:

  • Катерина Цибенко, керівник проекту «Розбудова прозорості в містах України»;
  • Анатолій Бойко, представник громадського партнерства «За прозорі місцеві бюджети»;

Запрошено представника міськради Одеси.

Для участі зареєструйтеся за посиланням: http://bit.ly/2tiySE1

Команда проекту висловлює вдячність партнерству «За прозорі місцеві бюджети» за участь в підготовці рейтингу прозорості. Проект «Розбудова прозорості в містах України» здійснюється за підтримки Фонду демократії ООН.

Контакт для медіа: Ольга Тимченко, керівник департаменту комунікації Transparency International Україна

м.т. 050-352-96-18,

e-mail: tymchenko@ti-ukraine.org

Transparency International Україна є представництвом глобальної антикорупційної мережі Transparency International, що працює більше як у 100 країнах світу. Місія ТІ Україна: знизити рівень корупції в Україні шляхом сприяння прозорості, підзвітності та доброчесності публічної влади і громадянського суспільства. Дізнатися більше www.ti-ukraine.org