Юридичний радник ТІ Україна Максим Костецький в ефірі Espreso.TV розповів про список негідних кандидатів до Вищого антикорупційного суду. Ішлося про сумніви щодо доброчесності 55 кандидатів, зокрема стосовно джерел доходів, сумнівних рішень тощо.

Юридичний радник наголосив: “Ми разом з партнерами проаналізували абсолютно всіх 113 кандидатів: їхні декларації, досьє, реєстр судових рішень, реєстр нерухомості, автомобілів. Практично всі відкриті дані, які ми можемо знайти. Навіть вивчали закордонні реєстри, щоб дізнатися, чи є нерухомість, яка не задекларована в Україні.”

Також Максим Костецький повідомив, що наразі вже троє кандидатів звернулися до громадських організацій з поясненнями. Тож найближчим часом Transparency International Ukraine оприлюднить узагальнений матеріал.

Нагадаємо, Трансперенсі Інтернешнл Україна, Центр протидії корупції, Фундація DEJURE та Автомайдан презентували список кандидатів, які недостойні працювати у Вищому антикорупційному суді.

Ми разом з партнерами проаналізували абсолютно всіх 113 кандидатів: їхні декларації, досьє, реєстр судових рішень, реєстр нерухомості, автомобілів. Практично всі відкриті дані, які ми можемо знайти.

Максим Костецький, юридичний радник ТІ Україна

Джерело: www.youtube.com