Зараз тривають конкурси на очільників НАБУ та АРМА, а також обирають 8 прокурорів САП: на якому етапі кожен з них?

Конкурс САП у розпалі: на посади 8 прокурорів до САП подалося 308 кандидатів. На сайті ОГП вже опублікували завдання, тож тепер кандидати готуються до тестування. https://bit.ly/sap_konkurs

Конкурс НАБУ рухається: вчора комісія затвердила регламент, а також обрала голову комісії — Миколу Кучерявенка, першого проректора Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого, члена Науково-експертної ради при НАЗК; його заступницю — Карен Грінавей, ексстаршу спецагентку ФБР у відділі протидії міжнародній корупції і секретаря — Олексія Савчука, керуючого партнера адвокатського об’єднання “Ассирія”.

Конкурс АРМА в підвішеному стані: у четвер мало відбутися засідання комісії, проте кворум не зібрався. Раніше в комісії обрали голову, виключили одного із членів комісії (Зураба Адеішвілі, помічника генпрокурора) та внесли зміни до регламенту роботи. 

Сподіваємося, у кожному конкурсі вдасться обрати професійних та доброчесних керівників і працівників, які підвищуватимуть ефективність роботи кожного органу й антикор_інфраструктури загалом!

До речі, це не перші конкурси, за якими ми пильно стежимо й беремо участь у доборі кадрів. ТІ Україна з першого набору Ради громадського контролю при НАБУ відбирала детективів та інших працівників, перебуваючи в різних кадрових і дисциплінарній комісіях. 

Також ми підтримували державу і допомагали відбирати прокурорів САП багато років. А зараз наша юридична радниця Наталія Січевлюк в комісії з обрання 8 прокурорів. 

Свого часу представники організації залучалися і до відбору працівників АРМА та керівника НАЗК.

Наша організація активно працює у цьому напрямку, адже саме від кадрів зокрема напряму залежить ефективність та незалежність антикорупційної інфраструктури.

Робимо Україну сильнішою разом!

Саме від кадрів зокрема напряму залежить ефективність та незалежність антикорупційної інфраструктури.

Робимо Україну сильнішою разом!