Українське представництво міжнародної антикорупційної організації Transparency International оголошує відкритий конкурс з обрання члена Правління.

Правління Transparency International  Україна є керівним органом організації, який обирається Конференцією членів ТІ Україна терміном на два роки. Воно складається із п’яти осіб. Правління розглядає та затверджує напрямки діяльності організації, щорічний бюджет та робочий план, приймає програмні документи. Повністю повноваження та обов’язки Правління ТІ Україна викладені у Статуті організації.

Існуючий склад Правління був обраний в жовтні 2016 року. У зв’язку із відставкою Віталія Каська, виникла необхідність у виборах п’ятого члена Правління.

Для того, аби взяти участь у конкурсі необхідно подати наступні документи:

  • Резюме;
  • Бачення розвитку ТІ Україна та особистого внеску терміном до 2018 р.

Чергова Конференція членів ТІ Україна відбудеться 21 жовтня 2017 року. Вона буде приймати рішення щодо обрання нового члена Правління.

Прохання надсилати документи на наступні адреси [email protected] та [email protected] . в темі повідомлення вкажіть «Вибори правління».

Дедлайн подачі: 23:59 20 жовтня

Зазначаємо, що за діючим законодавством, члени Правління ТІ мають електронно задекларуватися у встановленому для державних чиновників та антикорупційних активістів порядку до квітня 2018 року. Неподання чи неправильне подання декларації тягне за собою відповідальність, в тому числі і кримінальну. Просимо враховувате це при поданні своїх документів на конкурс.

#

Контакт для медіа: Ольга Тимченко, керівник департаменту комунікації TransparencyInternational Україна

м.т. 050-352-96-18,

e-mail: [email protected]

TransparencyInternational Україна є представництвом глобальної антикорупційної мережіTransparencyInternational, що працює більше як у 100 країнах світу. Місія ТІ Україна: знизити рівень корупції в Україні шляхом сприяння прозорості, підзвітності та доброчесності публічної влади і громадянського суспільства. Дізнатися більшеwww.ti-ukraine.org