ТІ Україна оголошує тендер на закупівлю послуг з виробництва інформаційних відеоматеріалів в рамках проекту «Популяризація та підтримка використання даних державного фінансового порталу Є-data»

Громадська організація “Трансперенсі Інтернешнл Україна” (далі – «TI Україна») оголошує тендер на закупівлю послуг з виробництва інформаційних відеоматеріалів в рамках проекту «Популяризація та підтримка використання даних державного фінансового порталу Є-data» для інформування широкого кола громадськості в доступній формі про особливості та можливості порталу, створені сервіси, аспекти використання.

 

 1. Термін надання послуг/виконання робіт: з 27 серпня 2018 року по 30 листопада 2018 року.

Очікуваний результат: Підписання контракту. Отримання послуг з виробництва інформаційних відеоматеріалів згідно Технічного Завдання (вимог) до розробки відеоматеріалів в рамках проекту «Популяризація та підтримка використання даних державного фінансового порталу Є-data» (див. Додаток 1).

 1. Обов’язкові технічні та кваліфікаційні вимоги до предмета закупівлі:
Обов’язкові кваліфікаційні вимоги до постачальника товарів або виконавця робіт та послугДокументи, які підтверджують відповідність кваліфікаційним вимогам
1.Наявність досвіду роботи (мінімум два роки) з надання послуг з  виробництва інформаційних відеоматеріалів●        Виписка з ЄДР або аналогічний документ

 

2.Інформація щодо розроблених інформаційних відеоматеріалів за останні 1-2 роки:

●        Технології які використовувались при створенні відеоматеріалів

●        Підтверджене портфоліо з розробки інформаційних відеоматеріалів, аналогічних за контентом та масштабом

●        Додаток № 2 до Тендерної пропозиції: «Перелік, кількість та якість розроблених інформаційних відеоматеріалів та технології що були використані» за останні 1-2 роки.

 

3.Наявність ресурсів в компанії:

●        Дизайнер/Художник

●        Сценарист

●        Відео монтажник

●        Координатор проекту

●        Тендерна пропозиція
4.Право на здійснення підприємницької діяльності за законодавством України●        Сканкопія Статуту (для юридичних осіб)

●        Документ, що підтверджує право на підписання договору.

 

Обов’язкові технічні вимоги до предмета закупівліДокументи, які підтверджують відповідність технічним вимогам
1.Оплата послуг здійснюється на умовах

оплати по факту, після проведення робіт зі створення інформаційних відеоматеріалів

Тендерна пропозиція

 

* До оцінювання згідно критеріям оцінки допускаються тендерні пропозиції, які відповідатимуть обов’язковим технічним та кваліфікаційним вимогам. Невідповідність хоча б одній з технічних та технічних вимог тендерної пропозиції учасника призводить до автоматичної повної дискваліфікації такої тендерної пропозиції.

 

 1. Критерії оцінки тендерних пропозицій, які відповідатимуть обов’язковим технічним та кваліфікаційним вимогам, та їх вагові коефіцієнти:
Критерій оцінкиВаговий коефіцієнтДокументи, які підтверджують відповідність критерію
1.Вартість робіт50Тендерна пропозиція
2.Технології, що були використані при розробці інформаційних відеоматеріалів за останні 1-2 роки, перелік та кількість створених відеоматеріалів.40Додаток № 2 до Тендерної пропозиції: «Перелік, кількість та якість розроблених інформаційних відеоматеріалів та технології що були використані».
3.Досвід, рекомендації.10Додаток № 3 до Тендерної пропозиції: «Референс-лист, що включає перелік корпоративних клієнтів з телефонами контактних осіб» та рекомендаційні листи (у разі наявності).

 

 

 

Додаткова інформація (заповнюється у разі необхідності):

 • Учасник конкурсних торгів обов’язково повинен додатково надавати інформацію у відповідності до додатків, що зазначені в технічних та кваліфікаційних вимогах;
 • Кінцева пропонована вартість послуг має бути вказана з ПДВ (якщо має місце).

TI Україна залишає за собою право в момент визначення переможця тендеру рекомендувати переможцю збільшити або зменшити на 15% обсяг послуг з відповідною зміною ціни або інших умов тендерної пропозиції.

 

ТЕНДЕРНА ПРОПОЗИЦІЯ МАЄ ВКЛЮЧАТИ В СЕБЕ:

 1. Заповнена форма Тендерної пропозиції (форма додається).
 2. Виписка з ЄДР або аналогічний документ.
 3. Сканкопія Статуту і витягу з протоколу про призначення керівника (для юридичних осіб).
 4. Документ, що підтверджує право на підписання договору.
 5. Рекомендаційні листи від корпоративних клієнтів за останні 1-2 роки (у разі наявності).
 6. «Референс-лист Додаток № 3, що включає перелік корпоративних клієнтів з телефонами контактних осіб».
 7. Додаток № 2 до Тендерної пропозиції: «Перелік, кількість та якість розроблених інформаційних відеоматеріалів та технології що були використані» за останні 1-2 роки.

ПОСАДОВІ ОСОБИ ЗАМОВНИКА, УПОВНОВАЖЕНІ ЗДІЙСНЮВАТИ ЗВ’ЯЗОК З УЧАСНИКАМИ ТОРГІВ

Додаткову інформацію можна отримати:

Анастасія Розлуцька, тренер проекту Є-data

е-mail: [email protected]

Голубчик Юрій, аналітик проект Є-data

е-mail: [email protected]

ПОРЯДОК ОТРИМАННЯ ТЕНДЕРНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ

Форма тендерної пропозиції додана до оголошення.

Тендерні пропозиції надсилайте у електронному вигляді на адреси [email protected], [email protected] та [email protected] з приміткою «Тендер на закупівлю послуг з виробництва інформаційних відеоматеріалів в рамках проекту «Популяризація та підтримка використання даних державного фінансового порталу Є-data»

ПРАВИЛА ОФОРМЛЕННЯ ТЕНДЕРНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ УЧАСНИКА ТОРГІВ

 1. Учасники мають подавати пропозиції у електронному вигляді.
 2. Надані сканкопії документів мають бути розбірливими та якісними.
 3. Відповідальність за достовірність наданої інформації в своїй тендерній пропозиції несе учасник.
 4. Строк дії тендерної пропозиції повинен становити не менше 30 днів з дати закінчення терміну надання пропозицій.
 5. Тендерна пропозиція має бути отримана TI Україна у електронному вигляді.
 6. У разі, якщо тендерна пропозиція надійшла після спливу кінцевого терміну приймання тендерних пропозицій, то така пропозиція не приймається до оцінки.
 7. До участі у оцінці тендерних пропозицій Комітетом із затвердження закупівлі допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам Оголошення та формі тендерної пропозиції.

ТЕНДЕРНІ ПРОПОЗИЦІЇ ПРИЙМАЮТЬСЯ НА ЕЛЕКТРОННУ АДРЕСУ:

[email protected], [email protected] та [email protected]

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ПРИЙМАННЯ ТЕНДЕРНИХ ПРОПОЗИЦІЙ ВІД УЧАСНИКІВ ТОРГІВ:

27 серпня 2018 року, до 10:00 год. 00 хв. за київським часом.

РОЗКРИТТЯ ТЕНДЕРНИХ ПРОПОЗИЦІЙ УЧАСНИКІВ ТОРГІВ ВІДБУДЕТЬСЯ:

27 серпня 2018 року, о 12:00 год. 00 хв. за київським часом.

Додаткова інформація (заповнюється у разі необхідності):

 • Учасник конкурсних торгів обов’язково повинен додатково надавати інформацію у відповідності до додатків, що зазначені в технічних та кваліфікаційних вимогах;

TI Україна залишає за собою право в момент визначення переможця тендеру рекомендувати переможцю збільшити або зменшити на 15% обсяг послуг з відповідною зміною ціни або інших умов тендерної пропозиції.

Найбільш вигідна тендерна пропозиція визначається Комітетом із затвердження закупівлі TI Україна серед тендерних пропозицій, які відповідають умовам цього Оголошення та умовам Тендерної пропозиції, згідно критеріїв оцінки, які зазначені у тендерній пропозиції.

Визначення переможця даної процедури закупівлі відбудеться протягом 3 (трьох) робочих днів з дати відкриття тендерних пропозицій з можливістю подовження цього строку за необхідності письмового уточнення інформації, яка міститься у тендерних пропозиціях, не більше ніж на 2 (два) робочих дні.

Результати процедури закупівлі буде повідомлено всім учасникам не пізніше 5 (п’яти) робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможця шляхом оприлюднення на веб-сайті TI Україна / та шляхом надсилання відповідних повідомлень учасникам тендеру поштою або електронною поштою. Переможцю процедури закупівлі упродовж 5 (п’яти) робочих днів, з моменту визначення його переможцем, буде надіслане повідомлення електронною поштою про акцепт його пропозиції.

TI Україна залишає за собою право вимагати від учасників конкурсних торгів (тендеру) додаткові матеріали або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень пропозицій вимогам специфікації та юридичної особи, як учасника даних конкурсних торгів.

Учасники конкурсних торгів погоджуються з тим, що TI Україна не повертає матеріали, подані на будь-якій стадії проведення конкурсних торгів.

Додаток 1 до Оголошення про проведення закупівлі

Технічне завдання (вимоги) на виробництва інформаційних відеоматеріалів в рамках проекту «Популяризація та підтримка використання даних державного фінансового порталу Є-data»

Цілі

Створення 3-х інформаційних відеоматеріалів – просвітницький відеоролик, присвячений інформуванню населення про можливості порталу Є-data та сервіси для роботи з ним.

Терміни виконання

27/08/2018 – 30/11/2018

Необхідні ресурси

 • Web-дизайнер/Художник
 • Сценарист
 • Видео монтажник
 • Координатор проекту

Задачі

Інформаційно – просвітницький відеоролик, присвячений інформуванню населення про можливості та особливості порталу Є-data, сервіси та інструменти контролю/моніторингу використання публічних коштів.

Тривалість відеоролику повинна бути до 3 хвилин (не менше хвилини).

Кількість: 3 відеоролики з титрами українською мовою

Технічна документація

Технічне завдання

Форма тендерної пропозиції