Прийом документів на участь у конкурсі з обрання членів Правління Трансперенсі Інтернешнл Україна завершився 7 червня. Три кандидати візьмуть участь у відборі, який відбудеться 22 червня 2019 року під час позачергової Конференції членів ТІ Україна.

17 травня 2019 року акредитований представник глобального руху Transparency International в Україні оголосив конкурс з обрання членів Правління. До завершення строку подачі документів — резюме та опис власного бачення розвитку ТІ Україна та особистого внеску в поступ організації на період 2019-2020 рр. — подалися троє кандидатів. Нижче повний перелік:

  1. Банчук Олександррезюмеопис власного бачення розвитку ТІ Україна
  2. Бондарчук Віталійрезюмеопис власного бачення розвитку ТІ Україна
  3. Рождественський Андрійрезюмеопис власного бачення розвитку ТІ Україна

Правління TІ Україна – керівний орган організації, який розглядає та затверджує напрями діяльності організації, щорічний бюджет і робочий план, ухвалює програмні документи (деталі у Статуті, розділ 6).

Чинний склад Правління було обрано в грудні 2018 року. Утім 15 травня 2019 року Ярослав Юрчишин і Юлія Клименко завершили співпрацю з Transparency International Ukraine через участь у передвиборчій кампанії.