Проєкт:

НОВІ ПІДХОДИ ДО БОРОТЬБИ З КОРУПЦІЄЮ В ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЛЯХ В УКРАЇНІ ТА КРАЇНАХ ВИШЕГРАДСЬКОЇ ЧЕТВІРКИ

 

Мета:

Збільшити ефективність публічних закупівель та знизити корупційні ризики в цьому секторі в Україні та країнах-партнерах, і як наслідок, у регіоні, шляхом залучення громадянського суспільства та впровадження найкращих інструментів для моніторингу публічних закупівель.

Прозорі й ефективні публічні закупівлі дають уряду можливість надавати громадянам якісні послуги та якомога більш вигідно витрачати бюджетні кошти, при цьому уникаючи корупції.

У рамках цього проєкту ТІ Україна разом з організаціями-партнерами регулярно ділитиметься інноваційними підходами та застосовуватиме найефективніші практики моніторингу, щоб знизити корупційні ризики в публічних закупівлях, сприяти впровадженню найкращих закупівельних практик та зекономити додаткові кошти в державних та місцевих бюджетах відповідних країн.

Щоб досягти реального результату в довготерміновій перспективі, до проєкту ми залучимо державну та місцеву владу, медіа та експертів з публічних закупівель.

Діяльність в рамках проєкту:

Статті про найкращі практики

ТІ Україна підготує не менше 8 публікацій про найкращі практики, як свої, так і розроблені організаціями-партнерами (інструменти / методології / стратегії / розгляд конкретних ситуацій / адвокаційні статті), які будуть опубліковані на сайті проєкту та партнерських сайтах чи сторінках у соцмережах.

Розробка набору інструментів для ефективного моніторингу публічних закупівель

Організації-партнери розроблять набір інструментів для громадських організацій та органів влади у відповідних країнах та опублікують їх на сайті проєкту та сайтах партнерів чи їхніх сторінках у соцмережах. Всі матеріали буде представлено всіма мовами країн-учасниць для ширшого охоплення.

Публічний захід щодо стандартів публічних закупівель та нових підходів до нагляду за ними в країнах Вишеградської четвірки

Під час публічного заходу ТІ Україна, організації-партнери та запрошені спікери з інших українських громадських організацій представлять свої інструменти/стратегії/методології моніторингу публічних закупівель широкому представництву зацікавлених сторін.

Тренінг для обміну найкращими практиками

Під час внутрішнього тренінгу організації-партнери поділяться інноваційними практиками, обговорять виклики та запозичать рішення одне одного. Кожна громадська організація дізнається про найвищі стандарти публічних закупівель, підготує план роботи та своє бачення покращення практик публічних закупівель у кожній країні-учасниці.

Партнери проєкту:

 

 

 

 

 

 

Керівниця проєкту

Вероніка Борисенко, Менеджерка з розвитку

Контакт: borysenko@ti-ukraine.org

Цей проєкт — перший крок до впровадження нашої стратегії Офісу експорту. Ми в ТІ Україна будемо раді, якщо наші ідеї та реалізовані проєкти надихнуть інші організації втілювати це у своїх країнах. Ми також готові вчитися за допомогою конструктивного зворотного зв’язку.

Анастасія Козловцева, керівниця відділу міжнародних зв’язків та розвитку

Команда
Вероніка БОРИСЕНКО
Менеджерка з розвитку
borysenko@ti-ukraine.org
Донор