Прозорі міста

Проблема, яку вирішує даний проект – це корупція в місцевих органах самоврядування та дотримання кращих практик в прозорості та підзвітності. В Україні триває реформа децентралізації і як результат – більше влади та фінансових ресурсів делеговані на рівень муніципалітетів, для зміцнення місцевого самоврядування.

Проект спрямований на мотивацію та підтримку українських міст для більшої прозорості, підзвітності та участі громадян у формуванні політики.

Ми: 1) виміряємо прозорість ста найбільших міст та розробимо рейтинг прозорості місцевого самоврядування; 2) проведемо серію тренінгів в регіонах України для поширення кращих практик; 3) організуємо партнерський обмін досвідом між публічними службовцями з міст України ; та 4) організуємо регіональні воркшопи спрямовані на підвищення кваліфікації місцевих НУО та активістів для посилення тиску на муніципалітети, щоб слідувати передовим практикам.

 

Тривалість проекту: 2 роки; 15.01.2017-15.01.2019

Донор: Фонд Демократії ООН

Координатор проекту: Катерина Цибенко

Із повним рейтингом прозорості міст можна ознайомитися на сайті transparentcities.in.ua.

Публікації

Тернопіль хоче виправити свої позиції у рейтингу прозорості міст України

У рейтингу прозорості 100 найбільших міст України Тернопіль посідає лише 31 місце і знаходиться у групі міст із не найкращими показниками прозорості. Утім, у місцевої влади є бажання змінити ситуацію на краще. Тому експерти українського відділення…

Читати далі...

Інвестиційний імідж міста покращуємо згідно рекомендацій TI Україна – відгуки про проект «Прозорі міста»

Українське відділення глобальної мережі Transparency International підбиває підсумки етапу оцінки та навчання проекту «Розбудова прозорості в містах України». У січні цього року організація розпочала дуже важливий проект, присвячений підвищенню прозорості міст та підзвітності влади у регіонах….

Читати далі...

Щоб увійти у топ рейтингу прозорості, Житомир має покращити показники 4-х сфер

Житомир посідає 12 щабель у рейтингу прозорості 100 міст України. Такими є результати досліджень команди аналітиків українського відділення Transparency International та Інституту політичної освіти. Експерти вибудували рейтинг міст за 91 показником у 13 сферах відповідальності місцевої…

Читати далі...
Page 1 of 1712345...10...Остання »