Вибори Правління

У суботу, 16 грудня о 09:30 розпочнеться чергова Конференція членів громадської організації «Трансперенсі Інтернешнл Україна». Під час конференції оберуть нового члена Правління ТІ Україна. Захід проходитиме за адресою: Київ,  вул. Хрещатик, 14, Готель «Хрещатик».

За Статутом ТІ Україна, новий склад Правління затверджують члени організації. У зв’язку з відставкою Віталія Каська ТІ Україна оголосила конкурс з обрання п’ятого члена Правління. Для участі кожен з кандидатів мав подати резюме та бачення розвитку українського представництва Transparency International та особистого внеску до 2018 року. Наразі прийом заявок завершений.

Правління Transparency International  Україна є керівним органом організації, який обирається Конференцією членів ТІ Україна терміном на два роки. Воно складається із п’яти осіб. Правління розглядає та затверджує напрямки діяльності організації, щорічний бюджет та робочий план, приймає програмні документи. Повністю повноваження та обов’язки Правління ТІ Україна викладені у Статуті організації.

Інформація про кандидатів на члена Правління ТІ Україна:

Хосе Уґас

Наталія Заболотна

Сергій Пономарьов

Володимир Садницький

Фелікс Кашарський