Андрій БОРОВИК

Виконавчий директор

[email protected]

Експерт у сфері бізнес-консалтингу, інвестиційного аналізу й аналізу бізнес-процесів у державному секторі. 

Закінчив Національний університет «Києво-Могилянська академія» (ступінь бакалавра з економічної теорії, магістр з економічної політики). Магістр зі спеціалізацією у сфері бізнес-аналізу та консалтингу (Warwick Business School, Велика Британія).

Тривалий час працював аналітиком в інвестиційній компанії. Також має досвід роботи в державному секторі: як начальник відділу в управлінні реформ Генеральної прокуратури відповідав за аналіз бізнес-процесів та розробку стратегії впровадження реформ, брав участь у створенні комунікаційної платформи для органів правопорядку.

У 2016-2019 роках став заступником виконавчого директора організації. З 2019 року — виконавчий директор ТІ Україна.

За каденції Андрія Боровика було розроблено, запущено і передано в управління держави Prozorro та Prozorro.Продажі, електронних системи, що сприяють зниженню рівня корупції в закупівлях та управлінні публічним майном. Також було впроваджено Рейтинги прозорості і підзвітності 100 найбільших міст України.

Представник ТІ Україна у Раді громадського контролю при НАБУ (2018 — 2019). Член комісій з відбору прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (2020).

Член етичного комітету Всеукраїнської мережі доброчесності та комплаєнсу (UNIQ), член правління Незалежної антикорупційної комісії (НАКО).

З 2021 року член Координаційного комітету UNCAC (United Nations Convention against Corruption, Конвенція ООН проти корупції), глобальній мережі, що налічує понад 350 організацій громадянського суспільства у понад 100 країнах світу.

Статті автора:
10 Липня, 2024
Все (не) вкрали: які насправді публічні закупівлі в Україні
Читати
1 Липня, 2024
Дзеркало трансформації: що важливого в оновленому меморандумі з МВФ
Читати
28 Червня, 2024
Під захистом Конституції: як Основний Закон рятує країну під час війни
Читати
Більше Менше дописів